• mnoho kvalitních produktů od kvalitních dodavatelů na jednom "místě"

pestrost v sortimentu a skvělá ochotná obsluha a komunikace se zákazníkem, kdy se snaží 100% vyhovět jeho přání, doporučuji :)

• Minuly rok som tu nakupoval casto a nebol ziadny problem.
    • Doba dorucenia, nepriek tomu ze u kazdeho produktu je napisane skladom, alebo expedujeme do dvoch dni.
    • Mizerna komunikacia, tovar mi tyzden nepride, a nikto sa mi neozve. Ked uz pisem sam tak sa omluvaju, napisu mi ze to pride v stredu a nakoniec doslo az vo stvrtok.

• Nabídka zboží
    • Osobní převzetí
    • Milý personál
    • U některého zboží vyšší ceny

S nákupem jsem byla vždy velmi spokojená. U chlazeného zboží, které není skladem je lhůta dodání 48 hod., což je dobré.

• nižší úrověň balení

• Dobrý výběr potravin,nápojů a koření.

Dobrý obchod se zajímavým sortimentem kvalitních potravin a ekologických produktů.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Přehledné webové stránky
    • Žádné

Rychlost a spolehlivost

• Velký sortiment zdravé výživy, dobrá dostupnost pro vegany.
    • Docela pomalá komunikace, ale zboží jsem objednávala o víkendu, tudíž respektuji opoždění potvrzení objednávky.

Velmi cenově dostupný obchod, s velkou nábídkou produktů!

• Nabízí sortiment, jaký jsem hledala.
    • Dodání rychlé.
    • Zboží dobře zabalené proti poškození.
    • Pro mě žádné slabiny nemá.

Vážím si služby, která se uskuteční podle mých představ, což tento obchod s naprostým přehledem splňuje. Prima nabídka, rychlé dodání. Co víc si přát? Jsem spokojena. Navíc je tu možnost získat objednané zboží skrze zásilkovnu, což je (pro mě) skvělé.

• pro me nabizi obchod zajimave zbozi

obchod funguje velmi dobre

• Bezproblémový, rychlý nákup.

• o žádných zatím nevím

výborná komunikace, spolehlivost

Ochota a informovanost o výrobcích pracovníka obchodu na vysoké úrovni. Poradí profesionálně jak co používat. Určitě tento obchod doporučuji.

Jeden z výrobků nebyl skladem (káva). Obchod bez předchozí domluvy nahradil tento výrobek jiným (čaj) ve stejné hodnotě, o čemž mě pouze po odeslání zboží informoval.

• možnost si v klidu prohlédnout nabídku
    • rychlost nákupu

určitě bych tento obchod doporučila

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Posílá poškozené věci a při nápravě neplní své sliby!

ABSOLUTNĚ NEJSEM SPOKOJENÝ!Jedna miska přišla poškozená (odštípnutý kousek).Měl to být dárek. Mailem jsem se spojil s obchodem a na jejich žádost jsem poslal fotografii poškozené misky. Uznali svou chybu a bylo nám slíbeno že do vánoc pošlou novou. Několikrát jsme to telefonicky urgovali a znovu to byli jen sliby.
    Do teď se nikdo neozval a tak vás nikomu doporučovat nebudu ba naopak!!!Jsem zvědav jestli jsem tento formulář navyplňoval zbytečně a jestli se mi někdo ozve.

• Dostupnost, rychlost.
    • Nenašla jsem.

Byla jsem spokojená.

• Velky sortiment, vyborna komunikace a obsluha!

Vyborne, doporucuji, vyborny nakup a mila obsluha!
    Jsem spokojena!

Reakce obchodu Biomana.cz

Krásnou neděli paní Barboro

velmi Vám děkujeme za nákup. Budeme se na Vás případně opět těšit. Zdraví biomana.cz

• Pred jedenacti dny bylo zbozi objednano, zatim nedorazilo a nejsou dostupne zadne informace o statu.

Reakce obchodu Biomana.cz

Zboží jste si objednával nedostupné navíc ne přes náš e-shop, . Skladem bude po Novém roce. Zdraví Biomana.cz