Po zaplacení objednávky se už nikdo neozval.

• zboží rozděleno do více zásilek, zákazník o tom nebyl informován
    • místo zvoleného parcelshopu bylo zboží zasláno na adresu kupujícího
    • obchodník si vymýšlí pohádky o nespárované platbě
    • zboží zasláno až po telefonické urgenci kupujícího po 14 dnech
    • nulová komunikace

Nákup v obchodě Bioma nedoporučuji, tedy pokud nemáte mnoho času nazbyt, abyste neustále někam telefonovali a dožadovali se doručení zásilky. Jiné obchody jistě nabízejí zákazníkovi kvalitnější zákaznický servis.

očekávala bych nějaký dárek či slevu jako omluvu za to, že balíček přišel nejen pozdě ale ještě někompletní, takže jsem si musela mezitím chybějící zboží zakoupit jinde, protože už jsem ho v domácnosti fakt potřebovala, argument že budou Vánoce bohužel nedostačuje. chybějící zboží sice dorazilo, ale zase skoro o týden pozděj než bylo řečeno.. navíc od začátku zvláštní přístup a emailová komunikace. přišel mi jen jeden jediný email s potvrzením objednávky, žádná zpráva o doručené platbě, žádná faktura ani elektronicky ani v balíčku, na dotazy v emailu se neodpovídá, musela jsem volat, takže bohužel nedoporučuji

• Zboží prvotřídní kvality

V tomto obchodě je možno zakoupit německé bio výrobky velice dobré kvality, které nikde jinde neseženete. Dobrá komunikace s prodejcem.

• Levné ceny
    • Mají napsano skladem, ale ani po devíti dnech zboží nedorazilo, na email nereagují

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• lepší ceny než u konkurence
    • Komunikace eshopu
    • Doba dodání

Bohužel e-shop nemohu doporučit. Zboží jsem objednala a bylo mi doručeno až po 16 dnech. Na první dvě urgence přes email asi po týdnu mi nikdo neodpověděl. Když jsem zavolala sdělil mi pán, že zboží ten den odejde. Uplynul týden a zboží nikde. Opět jsem psala email- bez reakce. Po telefonickém hovoru byl pan překvapen že zboží ještě neodešlo. Za chvíli mi psal SMS, že se jim nespárovala platba a že zboží ihned odesílá s dárkem jako omluvou. Do druhého dne byl balík doma- bez dárku. Zboží je v pořádku, ale nechápu proč je na webu uvedený email na který nikdo nereaguje a proč se stav moji objednávky neověřil hned po prvním emailu nebo alespoň hovoru.

• DOSTALA JSEM MÝDLA ZDARMA! za opožděnou dodávku s omluvou!

snaha vyhovět, pozitivní, milé jednání, až jsem byla překvapená

• super věci

Bez problémů, jako vždy :-)

• zboží skladem
    • platba kartou

Vše proběhlo v pořádku a rychle. Mohu doporučit.

• Skvělé ceny, rychlé doručení

• Příznivé ceny, zejména u velkých balení...
    • Rozvor po Brně zdarma.

• velký výběr

Spokojenost, jako vždy :-)

• Vše v pořádku. Děkuji!

Doporučuji!

Ačkoliv měl obchod pro mnou vybrané zboží zadané na svých stránkách špatně výši dopravy, na což mě upozornili, náklady na dražší přepravu uhradili automaticky. Což se opravdu cení! Ne každý obchod by se zachoval stejně.

Dobrá cena a rychlé vyřízení objednávky.

• Dobré ceny a skladové zásoby na drogerii Sonett
    • Pečlivě zabaleno, přelepené uzávěry
    • Příznivá cena dopravy /Zásilkovna/
    • Trochu delší vyřízení objednávky, přesto, že bylo vše skladem (5 pracovních dní od objednání), žádná informace o stavu objednávky kromě samotného přijetí a až následné expedice

Můj první nákup, nicméně kromě výše uvedeného vše bez problémů, mohu doporučit.

• V Brně dovoz zdarma, super ceny.

Žádné.

Zboží mi bylo dovezeno, před doručením jsem byla informovaná telefonem a byl domluven čas, kdy jsem mohla být doma, super. Bohužel jsem neměla zprávu o tom, že zboží není nijak zabaleno, vůbec by mi to nevadilo, ráda obaly šetřím, ale kdybychom to věděli předem, přišli bychom si k autu s taškou. Doporučila bych tuto informaci sdělit dopředu, jinak velká spokojenost, v budoucnu se ráda vrátím nakoupit.

Po týdnu mám z obchodu bohužel zatím jen informaci, že objednávka byla přijata i přesto, že už byla zaplacena :-)

• dobrá cena
    • nutnost koupit celé balení
    • delší doba doručení

Až na ty popsané proti vcelku v poho obchod s bioprodukty z ciziny