• rychlá reakce e-shopu na dotaz
    • celkem široký sortiment
    • ceny bezkonkurenční
    • rychlý dodání

Objednala jsem si pleny Magics a jsem moc spokojená.
    Po dobré zkušenosti si určitě objednám znovu

• Rychlá komunikace
    • Příjemné vystupování
    • Milý personál

• Rychlost dodani
    • Vstricna komunikace
    • Prehledny web
    • Moznost platby na dobirku
    • Uvital bych vice znacek detske kosmetiky

Reakce obchodu Bioeko.cz

děkujeme za reakci, průběžně zboží a značky doplňujeme.
    Od listopadu budeme mít na skladě nově značku Ťuli a Ťuli.
    Jedná se o slovenskou přírodní kosmetika ve skle,kde najdete spoustu produktů nejen pro děti.

přejeme hezký den
    tým Bioeko.cz

• Dobrá komunikace

Kvalitní a přírodní eko produkty za rozumné ceny, s nákupem jsem byl spokojen.

• Super komunikace

• Rychlá komunikace
    • Rychlost připraveného zboží k vyzvednutí
    • 100% bio-eko produkty !! :)

Reakce obchodu Bioeko.cz

Děkujeme

každá zpětná vazba potěší.

přejeme hezký den

tým Bioeko.cz

Kvalitní zboží za dobré ceny, doporučuji.

S nákupem jsem byl spokojen, dobré ceny a rychlé dodání.

• Spousta ekologických produktů skladem, možnost vyzvednutí v Brně
    • Skvělé ceny a rychlé dodání

Velice pěkný eshop a rychlé dodání, s nákupem jsem byl spokojen.

Maximální spokojenost, hned jsem věděl v jakým stavu je moje objednávka,určitě zase využiju.Díky

• Zajímavé eko výrobky za super ceny, mají osobní odběr zdarma v Brně-Slatina

Velice zajímavé ceny, pohodlné parkování zdarma přímo před jejich výdejním místem v Brně, doporučuji.

• skvělé jednání
    • výborná kvalita výrobku

S nákupem jsem moc spokojená. Zboží bylo připraveno rychle a ve výborném stavu. Obchod nabízí skvělou kvalitní kosmetiku za výborné ceny. Těším se na další nákup :)