• vůbec nedoporučuji ten to obchod ,objednala jsem zboží a ihned zaplatila kartou, po ne kolikách dnech jsem obdržela email že objednávka byla stornovana,ihned jsem tam volala a stále čekám na peníze

ne doporučuji

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• - až po urgenci se ozvali, že zboží nebude vůbec doručeno
    • - peníze nevrátili na můj účet
    • - nelze se s nimi spojit telefonicky ani mailem

Bohužel jsem asi naletěla obchodníkům, kteří měli finanční problémy a přesto přijímali nové objednávky. Poučení pro mě: už nikdy nepošlu peníze na účet předem. :-(

• -
    • Až po vznesení dotazu na stav mé objednávky mi bylo sděleno, že mou objednávku stornovali. Vzhledem k tomu, že na e-shopu uvádějí doručení do 24 hodin, mi desetidenní ignorace zákazníka přijde nadmíru dlouhá.

• zboží nebylo vůbec odeslané
    • vzhledem k tomu, že se jednalo o vánoční dárek a prodejce se ozval, že zboží nedostanu až po 14 dnech, mi dost zkomplikoval situaci

hrůza

• Spatna komunikace

Nedostal jsem objednane zbozi

• Sortiment
    • Dodaci lhuty

Prumerny

• Nelíbí se mi, že mě obchod nechá zaplatit celou objednávku aniž mi předem sdělí, že není kompletní.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou.
    Bohužel produkt který jste měla objednaný má krátkodobý výpadek u dodavatele.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním pěkného dne,

tým internetového eshopu www.bioderma.cz

• dobré ceny
    • nemá zboží skladem

nemohu hodnotit, objednávku jsem musel zrušit, nebylo skladem

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace s Vaší objednávkou z důvodu výpadku u dodavatele.

S pozdravem tým e-shopu www.bioderma.cz

• malé skladové zásoby

Lepší je objednat na stránkách www.biodermacentrum.cz.

• přesný popis výrobku a jeho efekt

popis produktu vyhovující

• dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky.

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz

• skvělé výrobky
    • většinou i poměrně rychlé dodání
    • ochotná "paní operátorka", pokud se někdy vůbec dovoláte..
    • špatná komunikace / info o nedodávkách
    • téměř nemožné se dovolat na uvedený kontakt

měsíc čekám na vyřízení objednávky bez toho, že by mě někdo kontaktoval

jinak špatně dodané zboží v minulosti bylo bez problémů později dodáno správně (i když bez omluvy)

doporučení ano / ne - viz výše

• nemusím nikam chodit
    • objednala jsem si zboží - šampóny, které jsou údajně na skladě, ale nebyly - stále čekám na vše objednané.

Myslím si, že produkty, které jsou skladem by měly být zasílány ihned a ne čekat na ty ostatní - hlavně v těch případech, ve kterých uvádíte, že skladem jsou - samozřejmě s dopravným na vaše náklady - je to klamavá informace.

Děkuji.

Reakce obchodu Bioderma.cz

Dobrý den, omlouváme se za zdržení objednávky. Zboží budeme expedovat v nejbližším možném termínu.

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz.

• - Po posledním nákupu z 22.6.2014 žádné: zboží ani 7.7. nedorazilo - čili o rychlosti internetové objednávky se nedá hovořit, i přesto nebo právě proto, že byla částka uhrazena převodem z účtu.
    • - Nenabízí žádné benefity a výhody pro stálé zákazníky i přes poměrně větší jednotlivé objednávky (kolem 3000 Kč).
    • - Jedinkrát byla nabízena malá % sleva na další nákup, kterou ale nebylo možné uplatnit (nebylo možné zadat v následující objednávce), a to ani po telefonické konzultaci s obchodem - což nebyla druhá strana schopna vůbec vysvětlit.

Nedoporučuji - viz. výše uvedené důvody.

• Přehledné prostředí stránek
    • Dobré či standardní ceny zboží
    • Nadstandardní a velmi příjemná komunikace se zákazníkem (odpověď na cokoli přichází vždy obratem)
    • Poštovné pro mou objednávku bylo zdarma
    • Zboží, které bylo deklarováno jako "skladem", musel obchodník teprve objednat a dodání se tedy o týden zdrželo (tento jeden případ ale asi nepředstavuje běžnou situaci)
    • Vzorky... může to působit malicherně, ale v dnešní době je již zvykem obdržet vzorečky přípravků v každé lékárně - dermatokosmetické produkty jsou tak drahé, že distribuce vzorků je zkrátka v ceně. Obchod bioderma.cz (tedy vlajková loď značky) na mou žádost o pár vzorků reagoval omluvou, že žádné nemá a asi mít nebude. Žádná tragédie, ale škoda.

Seriózní, spolehlivý obchod s dobrým přístupem k zákazníkovi.

• Po objednání jsem nepochopila že už mám objednáno a tudíž jsem platila až po výzvě obchodu. Měla jsem spíš dojem že se objednávka nezdařila.

Výborný

• přehlednost stránek
    • velký výběr sortimentu
    • Objednávka zboží byla před 14 dny - stále nedorazilo !!!

S pozdravem tým internetového e-shopu www.bioderma.cz.

• mohu si přečíst v klidu návody a vybrat..... (třeba po cestě do zaměstnání v tabletu...) a dovezou mi to až domů - pro lidi se ZPS (ZTP), na nemocenské nebo jinak zaneprázdněné... je to nedocenitelná pomoc....
    • dodací lhůta je dlouhá, když půjdete do obchodu a vyberete si na místě, tak si to hned odnesete.... jen nejbližší obchod je v dosahu MHD cca 30 minut....

mám mnoho známých, kteří nad dodací lhůtou zavřou obě oči, protože dojet si pro to do obchodu je pro ně téměř nemožné,....
    bylo by fér na www stránkách uvést, že lhůta dodání do 24 h je jen pro doručovatele, a zdůraznit jaký čas je potřeba než to on vůbec dostane k doručení v 24 h lhůtě.... Není to tam jednoznačně uvedeno a při rychlém čtení si to neuvědomíte a čekáte, že vám to opravdu do 24 h přijde....

• Nižší cena produktů
    • Nespokojenost s délkou dodání zboží

Bohužel jsem čekala na zboží delší dobu /nebylo na skladě/, jinak spokojenost, objednávat budu i nadále.
    Obchod doporučuji.