• zboží, které jsem jinde nesehnal

• zboží skladem co jinde není
    • nevím

bezproblémový nákup
    bezproblémová komunikace a navržení změny dopravy z vlastní vůle obchodu

• dobrý výběr zboží
    • o žádných nevím

vybírala jsem, kde koupit oblíbená oliv.mýdla a volba padla na tento obchod, myslím že ne naposled

• výborná komunikace
    • rychlé a spolehlové dodání
    • jediný obchod, který měl na skladě mnou požadované zboží
    • trochu hůř se mi hledalo na webových stránkách

Obchod doporučuji všem pro milé vystupování paní po telefonu a dobré rady, které mi udělila. Příprava balíčku proběhla ihned a na třetí den od objednávky jsem měla balíček doma.
    Obchod doporučuji zvlášť těm, kdo s objednáváním moc zkušeností nemají.

• super sortiment, příznivé ceny
    • málo osobní, hodně technokracie

super sortiment, spolehlivé dodání

• 22.11.2015 mi byla potvrzená objednávka, ale dodnes mi zboží nebylo doručeno.

Reakce obchodu bioaorganic.cz

Jako majitelka provozovny jsem situaci prověřila, zjistila jsem, že situace, kterou zde paní popisuje je již dávno kladně vyřešena.
    Klientka si objednala zboží převodem, ale zde uvádí, že na dobírku. Expedice e-shopu čekala na platbu, když platba nepřicházela, klientka byla kontaktována, nebrala tel, proto byla informována emailem, že platba ještě nebyla obdržena a zda trvá zájem klientky o zboží. Paní odpověděla emailem , že ano, ale poslala odpověď někomu jinému, situace se vyjasnila až po napsání tohoto hodnocení, kdy se konečně obě strany spojily a omyl si vyjasnily, zboží nakonec paní zaplatila a také jí bylo v pořádku doručeno.

+ cena
    + vyuziti ulozenek
    + komunikace

Pri baleni doslo k chybe a dostal jsem jen jedno ze dvou objednanych baleni. Obchod jsem na chybu upozornil. Obchod okamzite zareagoval a byla sjednana naprava.

Produkt, který jsem objednávala neměl aktualizovanou cenu a prodejce nebyl ochotný mi ho tuto cenu poslat, požadoval tedy zrušení objednávky nebo zaslání produktu za trojnásobnou cenu, než za kterou jsem ho původně objednala.

Reakce obchodu bioaorganic.cz

Produkt který klientka zmiňuje, jsme nabízeli za akční cenu pro blížící se ukončení doby použitelnosti, na skladě byl poslední kus.
    V okamžiku vytvoření objednávky v eshopu byl tento poslední kus prodán v kamenné prodejně. systém neumožňuje vtendaný okamžik ihned aktualizovat kusy položek ve skladu. Paní byla tato situace vysvětlena, nabídnuto stejné zboží s plnou expirací za obvyklou cenu. Výprodejová položka již skladem nebyla, byla do vyprodání zásoby a nemohla být za akční cenu naskladněna a nabídnuta. Paní objednávku zrušila.

výborná komunikace, rychlost dodání, spolehlivost

I přes upozornění, které jsem ocenila, že zboží není skladem a bude objednáno u distributora bylo dodáno velmi rychle. Oceňuji komunikaci obchodu.Doporučuji.

Velmi rychlé dodání, dobře zabalené, celkově spokojenost :-)

• Kvalitní zboží, rychlá doprava
    • Vysoké poštovné

• Prodává produkty pro zdraví

• Velmi vstřícné a ochotné jednání.

Byla jsem velmi spokojená a rozhodně tento obchod doporučuji.

Solidní vyřízení obchodu bez zádrhelů.

Hezky den, kupovala jsem v obchode poprve.
    Rychle dodani, zbozi neporusene.
    Spokojena, doporucuji !

• rychlost dodávky

spolehlivý obchod, doporučuji

• Moc příjemný personál,který poradí a případně nabídne vzorky k vyzkoušení,aby se přípravek hodil.

S obchodem jsem velmi spokojena a moc ráda zde nakupuji.

• rychlost, vstřícnost, dobré ceny

dobrý obchod, výborná káva - jedna z nejlepších, jaké jsou k dispozici, možnost objednání různých druhů namletí kávy