• rychle vyřízeno
    • příjemný a ochotný personál

• Velmi příjemný a ochotný personál

Rozhodně doporučuji

• rychlost, vstřícné jednání, ochotně poradí

• Príjemné predávajúce,ochotne pomôžu na vsetko ako náhle môžu odpisu.uplna topka

• velmi milý ochotný personál
    • Výrobky bez kyselin

Do tohoto e-shopu jsem zavítala na jistotu s tím, že si vyberu produkty na nehtovou modeláž bez složek hema, které mi dráždí okolí nehtu a jsem velmi nadšená, že mi výrobky vyhovují a žádná reakce se nedostavila. Vřele doporučuji pro všechny, ktere maji problem ale i pro začátečníky, kterých se ujme velmi milá paní Eva. Děkuji

• Příjemní lidé
    • ochota
    • neodepisují na e-maily
    • snad se jenom stala chybička
    • podívejte se na e-mail

Jinak spokojenost

Reakce obchodu BIO nails

Hezký den, Ladislave,
    opravdu moc Vám děkujeme za hezkou recenzi, které si velmi vážíme a potěšila nás. Na Váš mail, který jste nám zaslal 13.9., tj. před šesti dny (z toho dva dny víkend), bychom Vám zcela určitě během těchto dnů odpověděli. Na maily VŽDY odpovídáme, někdy hned, jindy za pár dnů, podle toho, kolik jiných dotazů a úkolů máme zrovna k řešení. Vzhledem k tomu, že v těchto dnech byli dva kolegové na dovolené, nestihlo se odpovědět na vše. Slibujeme ale, že Vám odpovíme v nejbližsí době. Mějte se moc hezky. Eva Plachá Bio-nails