• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 6 měsíci

• Velice dobrá komunikace, jak po telefonu, tak mailem. Co mi slíbili, dodrželi.Rychlé , vstřícné, milé jednání. I doprava na jedničku. Velká spokojenost.
  • nakoupil v obchodě Bíláelektra před 7 měsíci

Super, byli jsme velmi spokojeni. Přístup pana vedoucího prodejny ukázkový, nemohu, než chválit!

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 7 měsíci

Zboží mi bylo dodáno v co nejkratší době,v pořádku.Vzhledem k tomu,že se jednalo o klimatizaci,která vážila skoro 40kg jsem byla mile překvapena,že mi byla ochotným dovozcem dopravena až do druhého patra byt. domu.Velké díky!

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 8 měsíci

Nízké ceny za kvalitní zboží. Velmi seriozní a vstřícné jednání. Rychlá komunikace a krátká dodací lhůta. Naprostá spokojenost, vřele doporučuji.

....tak s takovým ochotným a příjemným přístupem k zákazníkovi,jakého se mi dostalo v Bílé Elektře v Jaroměři,jsem se ještě nesetkal!Nakoupil jsem tam i to,o čem jsem vůbec neuvažoval.Rád se tam zastavím kdykoliv pojedu okolo.Jsou tam 1! S pozdravem JARIKUBI

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 9 měsíci

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

• rychlé jednání, výborná komunikace
    • zaslání TopTrans - prvotřídní a kvalitní přepravce
  • nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

• Výborná komunikace a rychlé dodání

• Rychlé a ochotné jednání, okamžitá doprava. Perfektní.

Super přístup i služby

• Okamžité vyřízení a osobní přístup
    • Doprava zdarma
    • Do druhého dne jsme měli televizi doma

Děkuji za rychlý a bezproblémový obchod

• výborná rychlá komunikace
    • zboží přivezl p. Žďárský na i velký pátek před Velikonoci 2017
    • drobné poškození lednice viditelné až po úplném vybalení lednice bylo ihned odškodněno slevou - peníze přišly zpět na účet bez prodlení
    • skutečně seriózní prodejce znající prodávané zboží schopný rychle doporučit a doručit novou lednici za porouchanou

maximální spokojenost s pomocí s výběrem, okamžitým dodáním i rychlým vyřešením nedostatku

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

• Jediný obchod, který měl nabízené zboží na skladě, výborná komunikace

Děkuji za obchod :-)

• Velmi oceňuji milou komunikaci a domluvu.
    • Výborné ceny.
    • E-shop doporučuji.

zboží, které jsem potřebovala co nejdříve, bylo opravdu skladem - (ne jako u velkých e-shopů, kde píšou skladem, ale reálné dodání je i přes dva týdny).

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

Skvělá komunikace, velká ochota a osobní přístup. Rychlé bezproblémové dodání jako bonus.

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

Rychlé jednání, a spokojenost s dodáním zboží

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

• Ochotně a rychle odpovídali na dotazy i o víkendu
    • Měli i zboží, které ostatní obchody jen slibují

Poté, co mi Alza i Datart zrušili objednávku, obrátil jsem se na malého prodejce, pro kterého nebyl problém dané zboží doručit. Líbilo se mi, že se obchodník zajímal i po prodeji, jestli je vše v pořádku a nepotřebuji s něčím pomoci.

Děkuji za obchod :-)

• Po napsání negativní recenze se majitel ihned s námi spojil a slíbil okamžitou nápravu(poslání držáku na dveře miniledničky).
    • Do dvou dnů jsme držák obdrželi.Došlo k chybě v komunikaci mezi zákazníkem a obchodem.
    • Děkuji majiteli obchodu za vstřícnost a tím se řadím mezi zákazníky se 100% spokojeností.
    • Hezké svátky.

100% spokojenost.

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

23. 11. 2017 jsme Českou poštou převzali objednanou miniledničku. Po rozbalení měla rozbitý držák na dvěřích. V den, kdy jsme ji převzali a rozbalili, jsme zlomený držák ofotili a e-mailem poslali do elektra. Nikdo s námi nekomunikuje ani tel. či přes e-mail. Opakovaně jsme do elektra volali, do dnešního dne se nic neděje.

Reakce obchodu Bíláelektra

Dobrý den,vše napraveno,držák odeslán a doufám,že v pořádku došel...

• Kladný přístup k zákazníkům.
    • Velký výběr elektrospotřebičů.
    • Dovoz zboží do bytu.
    • Rychlé vyřízení případných reklamací.
    • Nevím.

Mohu vřele doporučit!

• nakoupil v obchodě Bíláelektra před 1 rokem

• výborná komunikácia a ústretovosť, ochota
    • doručenie tovaru na Slovensko vo veľmi krátkom čase
    • maximálna spokojnosť

Objednávka bola vykonaná v nedeľu, na čo pán majiteľ okamžite reagoval. Keďže šlo o objednávku na Slovensko, v pondelok mi boli doručené údaje k platbe vrátane prepočtu na eurá. Úhradu tovaru som vykonala hneď v ten deň a v piatok na obed bol televízor doma. Ďakujem