Krásný obchod u vyzvednutí bot jsem si vybral ještě 2 další věci na kolo, příjemná obsluha a kluci mi sami nabídli montáž kufrů na tretry, při čekání na montáž jsem ještě dostal kafe. Doporučuji.

• Školený personál
    • Profesionální přístup

• Dosupnost obchodu
    • Cena v akci
  • výborná komunikace

Nabízejí věci za pěkné ceny, ale jen jako lákadlo na eshopu.

Reakce obchodu Bikomatic

Bikere Bikere Bikere, s Vámi je to těžké. Objednal jste si kazetu která nebyla skladem, byla pouze na dotaz. Vysvětlili jsme Vám, že se jedná o kazetu, kterou demontujeme z nových kol když děláme záměnu za Eagle 1x12. Takže nejsme schopni určit termín, kdy ji budeme mít opět k prodeji. Tyto přestavby děláme v sezóně poměrně často. Teď v zimě pochopitelně méně. Přesto jste si tuto kazetu objednal během dvou dní ještě dvakrát :-). Inu Vaše vizitka. Vaši recenzi jsme se tady jen zasmáli. Přejeme hezký den a vítr do zad. Team Bikomatic.

• super spolehlivost

Velký výběr, kvalitní zboží, férové jednání

• Dobré ceny a rychlost dodání

• Elektrokolo bylo skladem a pro osobní vyzvednutí připravené. Vše mi vysvětlili a pomohli nalozit do auta. Za mě super.

• velký výběr, přehlednost,
    • výborná komunikace a ochota
    • Rozhodně doporučuji!!!!!

Reakce obchodu Bikomatic

Katko, děkujeme. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci i když velikost nakonec neseděla. Hezký den, Bikomatic.

Vše Ok!

super, super, super

rychly a spolehlivy obchod,doporučuji.

Chtěla jsem boty, které byly na eshopu na dotaz, bohužel velikost již nebyla, telefonicky mi byla nabídnutá jiná velikost, s tím, že většinou se kupují o číslo větší. A byla to pravda, akorát již nebyla ta barva, o kterou jsem měla zájem.
    Nakonec jsem si koupila úplně jiný typ, ale pěkné a za dobrou cenu.
    Vše bylo rychlé, nemám, co bych hanila...

• Moc děkuji, perfektní přístup a kolo bylo doručeno v pořádku

• zboží objednáno, následně dorazil email, že není skladem