Doručili mi nesprávny tovar. Hneď som im to hlásila mailom, a keď mi neodpovedali, poslala som im ďalší mail. Prešlo už 9 dní, tak som sa dnes rozhodla im zavolať, no nikto neberie telefón.

• Dlouhá doba než produkt dorazí

• Množství produktů na e-shopu nesedí se skutečným stavem
    • Po tom co mi byla zrušena objednávka se množství na e-shopu nezměnilo

Objednal jsem si triko, které mělo být skladem v dané velikosti. To bohužel nebylo. Obchod mi dal vědět že velikost nemají a že mají špatný stav produktů na e-shopů. Volal jsem tedy na e-shop abych si ověřil dostupnost stejného trika v jiné barvě. Bylo mi řečeno že množství prověří a ozvou se mi. Už se nikdo neozval. Obchod rozhodně nedoporučuji

• Stránky vypadají pěkně
    • Po objednání a zaplacení zboží, nereagují na žádné výzvy

V tomto obchodě si nic neobjednávejte. Bohužel jsem nedal na recenze, ale vy dejte. Stránky působí sympaticky a objednání a zaplacení zboží proběhne bez problémů. Tím to, ale končí. Zboží jsem objednal 6. 6. 2023 a dodnes nemám žádnou informaci co se bude dít. Nedostanete žádný potvrzovací email, na váš email nereagují a mobily nezdvihají.

• Objednané zboží dorazilo až po třech týdnech a navíc jiné, než bylo v nabídce!

• Nepřišel potvrzovací mail, tak nějak nefunguje systém.
    • Neberou telefony a neodpověděli ani na email a sms.

Nevěrohodný obchod který nekomunikuje a kterému nefunguje správně internetový obchod.
    Objednán byl P30 za 590Kč a přišel základní model za 340Kč
    Zaplaceno bylo dopředu, pokud pan Šimůnek nezačne komunikovat, budu muset hlásit pokus o podvod zákazníka.

• Mimořádně dobrá komunikace s obchodem.
    • O žádné nevím.

Rozhodně doporučuji.

Zboží předáno zásilkovně 16.11. Dosud nedošlo. Samozřejmě neviním obchod.

• Skvělá komunikace
    • Výhodná cena

-Ze strany prodejce rychle odesláno,ze strany přepravce už to bylo horší.
    -Je škoda,že na stránkách produktu není uvedeno,co je součástí balení...Výrobek od tohoto výrobce jsem si již kupoval dřív u jiného prodejce a tam bylo součástí balení pojistná guma k držení mobilu,což tady v dodávce nebylo....

Dobré. V rámci kultivace personálu, Taiwan opravdu není v Německu.

• nemám žádné výhrady , vše proběhlo bez chybičky
    • rychle
    • v pořádku

• Rychlé dodán
    • Výborná komunikace
    • Nic mě nenapadá

Velmi kvalitní obchod a zkušený prodejce.
    Vřele doporučuji.

• Objednané zboží dorazilo v pořádku a kompletní
    • Nedodržena deklarovaná lhůta pro odeslání zboží - 48h (zboží skladem)
    • Zpoplatněny všechny možnosti platby předem, zdarma je pouze bankovní převod na účet
    • Omezený sortiment

Zpoplatňovat platební bránu je v dnešní době mimo. Po volbě úhrady bankovním převodem další fail - ve 23:18 přišla mailem faktura se splatností týž den! WTF? Kdo čte maily o půlnoci? Kdo nemá okamžitou platbu, je to bankovním převodem nestihnutelné! Po úspěšné úhradě už si pan majitel s dodržením deklarované lhůty pro odeslání zboží 48h moc hlavu nelámal. Za mě celkově palec dolů, příště raději nakoupím jinde.

• Perfektní komunikace

Nejlepší

• Nákup v pořádku, rychlá reakce eshopu i rychlé doručení. Zboží za výhodnou cenu.

• Důstojná práce, ochotni jednat rychle a poctivě.
    • Na dotazy odpovídají.
    • Vyhovující ceny za kvalitní zboží.

Nakupoval som tu prvý krát, našiel som tu tovar ktorý už nikde nemali. Komunikácia obchodu veľmi dobrá, ceny z tých lepších.

• Ochota sehnat věci,které již nebyly v prodeji.

Doporučuji všem pro velmi vstřícné jednání.