• přidávám se k žalobě, včera jsem podvod řešil na PČR

podvodníci

• nereaguje na zaplacení předem na účet, nevrací peníze, neposílá zboží, nekomunikuje

nepoužitelný

• PODVOD

PROSÍM VŠETKÝCH POŠKODENÝCH ABY SA PRIDALI K PODANEJ ŽALOBE NA SPOLOČNOSŤ TAGUTA GROUP.

Nečinnosť spôsobí to, že takéto spoločnosti budú ďalej legálne fungovať na trhu.

ČÍSLO ŽALOBY NA OBVODNIM SOUDU PRO PRAHU 2:

SPIS 19 C 211/2014

• Zdánlivě nízké ceny některých produktů
    • Nedodání zboží ani po měsíci čekání
    • Tristní komunikace

24.9.2014 objednáno zboží, které nebylo skladem. 10.10.2014 odpověď na dotaz na stav objednávky byla: Objednáno u dodavatele, možná dorazí příští týden.
    Nyní je zboží objednáno déle jak jeden měsíc od (24.9. - 31.10.2014) a ze strany prodejce žádná informace.

• ale vůbec nic !
    • v červnu zaslány peníze za cyklo přilbu- přilba nebyla a do teď jsem peníze po všech možných urgencích nedostal- nekomunikují, telefony nefunkční, na emaily nereaguji- rád bych se přidal k poškozené skupině a podal žalobu- osobní návštěva na nic, poslední cca 14 dní z krámu zmizelo označení, zatažené žaluzie, nikde nikdo
    • po začátku pouze sliby, že peníze vrátí

jsou to podvodníci!!!!!!!!!!!

• O ničem nevím
    • Komunikace!!!!!!!

objednané duše dorazily v jiném, než požadovaném rozměru. veškeré telefony na prodejnu mimo provoz. nakonec vráceny peníze při druhé návštěvě na prodejně.

• Zboží z tohoto e-shopu přišlo poškozené. Vrátila jsem ho, ale e-shop mi ani po několikáté žádosti, peníze nevrátil. Na e-maily nereagují, uvedené telefonní číslo neexistuje. Došla mi trpělivost a postupuji případ právníkovi.

Absolutně neseriozní obchod. Jednoznačně nedoporučuji. Uvedené telefonní číslo neexistuje, na email neodpovídají. Jsou to zřejmě podvodníci :-(

• Možnost osobního odběru v Praze, příznivá cena, položka, kterou jiné pražské obchody nenabízí. Vyřízeno maximálně rychle, o víkendu objednal, v pondělí dopoledne bylo připraveno k odběru.
    • Momentálně jim nejdou internetové stránky, už více dní (nezměnili si internetovou adresu?). Jinak nic.

Doporučuji, velmi rychlé vyřízení, kamenná prodejna, osobní odběr v Praze, příznivá cena.

• kamenná prodejna
    • osobní vyzvednutí
    • častá nefunkčnost www
    • slouhá doba dodávky zboží,které není skladem

• dostupnost kamenné prodejny
    • absolutně nedostatečná komunikace ze strany obchodu. Po objednání jsem mailem obdržel pouze číslo, nikoliv však kopii objednávky - pro kontrolu. To je dnes minimálně nezvyklé, ale budiž. Zboží skladem, ale na můj dotaz po 4 dnech mě bylo sděleno, že zboží je na cestě z externího skladu a očekávají ho každým dnem. Utekl další týden čekání a stále nemám žádnou zprávu o stavu objednávky. Přitom zboží je dávno zaplacené předem. Telefonní číslo uvedené na webových stránkách neexistuje, podle vyjádření bikelab.cz nejdou telefony v celém baráku a je to nahlášeno. Náhradní telefonní číslo (např. mobil) nikde.
    • Stále si myslím, že bikelab.cz je seriozní obchod. Dělá ale vše pro to, aby přestal být důvěryhodný, a to je škoda.

laxní komunikace

Reakce obchodu bikelab.cz

Zákazník musel obdržet kopii objednávky. Po odeslání objednávky obdrží automaticky mail s kopií objednávky na e-mail zadaný v objednávce. V této objednávce zákazník nejprve po domluvě změnil dopravu, platbu a poté objednávku stornoval. Následně další den vytvořil novou, kde byl informován, že objednané zboží máme skladem pouze v počtu 1 kusu a druhý kus pro něj objednáváme u dodavatele ze zahraničí. Nikdy nedostal informaci o tom, že zboží které si objednal máme skladem v dostatečném množství. O nefunkčnosti telefonního čísla byl informován a na našich stránkách je uveden nový kontakt v podobě mobilního čísla.

Tento obchod mi stále dluží peníze ani po dvou měsících nic neposlali i když mě ujišťovali, že ano. Na mé další urgence už obchod přestal reagovat. Jen slibují a když se dožadujete svého přestanou komunikovat.
    Žádný telefon, na případné řešení problému. Pouze email.
    Nikdy neposílejte peníze předem.

Na zboží jsem čekala 2x déle a jakákoliv snaha o komunikace (telefonicky a mailem) byla marná. Telefon odpojený a na maily nikdo neodpovídá.
    Chápu, že nějaké zboží může být nedostupné (v mém případě se už nevyrábí), ale stačí klienta o tomto stavu informovat a dát mu možnost vybrat si jiný produkt. Takto jsem se obrátila na konkurenci.

• Kvalitní zboží, široký sortiment.

Solidní obchod.

Super jednání, rychlá dodací lhůta. Všem doporučuji.

• Nekomunikují.
    • Uvádějí dodací lhůty zboží, které nejsou schopni splnit.

• široký sortiment
    • není možné zboží vyzvednout v neděli

• snad to není ani obchod

nakupovat jinde

• Na webových stránkách bylo uvedeno, že zboží mají skladem, ale přišel e-mail, že zboží je vyprodáno a bude 7/5 a zatím nic...

• Komunikace a čas dodání