Ne moc přehledný eshop, chybí platební brána a možnost platby pouze převodem v dnešní době není jako jediná možnost ideální.

Aktualizace zboží skladem taky není top

Reakce obchodu Bikecontrol

děkujeme za recenzi. V současné době spouštíme zcela nový, od základu přepracovaný e-shop, který vyřeší nynější problém chybné implementace některých dodavatelských dat. Vaše negativní zkušenost nás mrzí a budeme se na Vás těšit třeba někdy příště. :-)

Tým Bikecontrol

Vstřícné jednání

Objednal jsem 2 ks zboží, měli jen jedno, telefonicky se mě tedy zeptali, zda mám zájem i o jeden kus, popř. chci počkat nebo objednávku zrušit, za mě korektní jednání.

Zboží dle eshopu neexistuje

• Jako vždy vše v pořádku.

Objednala jsem v sobotu kolo a za chvíli si ho šla vyzvednout. Milý a ochotný personál, který v rychlosti kolo přichystal a drecka si na něm už mohla odjet :-)

• příjemný personál, znalý věci, vše vysvětleno a předvedeno
    • dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

• super komunikace
    • velmi rychlé dodání

Vše bez problémů.

Bez jakýchkoliv problému!

Kolo připravené dle tel. rozhovoru a objednávky, dle mých požadavků doporučeny a domontovány komponenty, včetně příslušenství. Hned po vyzvednutí a zaplacení jsem hned šlápnul do pedálu, a dojel na svém novém, seřízeném kole domů :-)

• Ochotný a vstřícný personál

• Ochota poradit
    • Nainstalovaný doplňky zdarma

Vše Ok

• Ochota

• Objednal jsem si brzdové destičky G04S. Než jsem si jel destičky vyzvednout, tak jsem si pro jistotu zavolal, zda je na prodejně určitě mají, tvrdil mi prodavač, že ANO.
    • Přijedu do obchodu - z jiného města - a tam mi nutili G03S s tím, že to je prý úplně stejné, že to prý výrobce značí jinak !?!?!?!?!?
    • Ale byla to jediná zkušenost, může se to stát každému, jsme lidi.

• Paní co mě obsluhovala byla velice příjemná a ochotná se vším. Byla jsem maximálně spokojená.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Výborná komunikace

Skvělý a vstřícný přistup k zákazníkovi :-)

Všechno super!

Skvělý přístup, znalost problematiky, možnost se na všem domluvit...