• Výběr
    • Ceny
    • Rychlé doručení
    • Žádná komunikace
    • Platba online pouze převodem
    • Žádné potvrzení objednávky, info o předání přepravci, ..

Trochu stresující proces. Člověk zaplatí produkty v košíku (bankovním převodem) a nedostane žádnou informaci (potvrzení, stav, faktura, shrnutí objednávky, ..). Vše dorazilo v pořádku, ale ocenil bych lepší komunikaci (nebo aspoň nějakou) od obchodu.

• Absolutní nedostatek komunikace

Nedostatek komunikace ze strany obchodu považuji za největší a velmi výraznou slabinu obchodu. Stav objednávky po týdnu od zaplacení je ve stavu Potvrzeno, obchod nereaguje ani na zaslanou kopii potvrzení o provedené platbě z banky. Objednávku jsem zrušila a doufám, že záležitost bude v dohledné době vyřízena. Další objednávku již zde neprovedu, raději si zboží nakoupím v zahraničí

Zboží, které mělo být skladem, skladem nebylo. Komunikace s velkou prodlevou. Telefon nezvedá. Po mém zavolání (které ale nikdo nezvedl) jsem dostal email s čislem zásilky, která ale po 2 dnech stále nebyla na PPL podána. Takže něco, co jsem objednal 6.12., do Vánoc určitě nedorazí.

Reakce obchodu BIG SKY DREAM

Dobry den, zbozi nebylo do dnesniho dne uhrazeno.

• Velký výběr
    • Rychlost odeslání a možnost Zásilkovny
    • Hezky zabalené zboží
    • Ochota, komunikace

Super obchod a kvalitní zboží, rychlé dodání a perfektně zabalené vřele doporučuji

Objednavka nedorazila, ackoliv zbozi bylo značeno jako skladem, na dotaz emailem nedorazila zadna odpoved.

• Možná nejbohatší nabídka produktů německé firmy Kaweco s tradicí výroby psacích potřeb o hodně delší sta let,
    • Skvělá komunikace se zákazníkem.

Spolehlivé, levné a přitom kvalitní produkty pro děti, jakož i elegantní, praktické a originální plnicí pera, rollery, propisky atd. z mosazi, oceli, hliníku, karbonu, pryskyřic jsou velmi zajímavá i pro dospělé, kteří o sebe dbají.

• Zboží které se u nás nesnadno shání
    • Slušná cena
    • Přehledný e-shop včetně dostupnosti

Ok

Spolehlivý, seriózní obchod, s nabídkou kvalitních věcí.

• Rychle jednanie
    • Komunikacia na 100%
    • Dodanie tovaru velmi rychle a bez problemov

Perfektní, zajímavé zboží, hlavně ta pera, tužky a propisky Kaweco a zápisníky jsou super. Dodáno vždy rychle, vše doručeno v pořádku.

• Rychle dodanie
    • Komunikacia na vybornu
    • Dobre ceny

Velmi příjemné telefonické jednání, vše velmi rychle a bez problémů.

Hezké věci, které potěší, když si člověk chce psaní nebo kancelářskou práci zpříjemnit, navíc velmi milý servis (když nebylo objednané zboží skladem, z obchodu mě telefonicky kontaktovali a rychle jsme našli náhradní řešení).

Trochu tajemný. V jednu chvíli jsem měla obavu, že jsem zaplatila někam do neznáma.

• Rychlé zpracování objednávky a vše v pořádku.

OK

• Rychlé odeslání zboží

Menší výběr specifického zboží - značka Kaweco

• Zboží označené skladem není skladem
    • Neschopnost a nepozornost personálu
    • Dlouhé vyřízení

Objednáno 6.8, 10.8 po volání začali zpracovávat, jen 11.8 předáno PPL a odesláno na fakturační adresu, i když v objednávce byla vyplněná adresa doručovací v jiném městě, ale koho to zajímá, že? Tragédie.

Reakce obchodu BIG SKY DREAM

ještě jednou vám velice děkujeme za objednávku. Omlouváme se za chybu v doručovací adrese. Doufáme, že se k vám i přes naši nepozornost zboží dostalo v pořádku. Budeme se snažit, aby se tato chyba již neopakovala.

S přáním krásného dne tým BIG SKY DREAM.