• Výběr zboží, které jinde neprodávají.
    • Skvělé ceny

Velmi rychlé dodání a při vrácení zboží okamžitá vratka peněz na účet. Děkuji

• Dříve obchod posílal k vrácení nálepku na balík s adresou. Teď vrácení musím platit. to je pro mě velké mínus. Nechci chodit vracet zboží na výdejny mall.

pokud by fungovalo původní vracení mají u mě pět hvězd.

Rychlost doručení a kvalita materiálu.

• Už víckrát jsem zde nakupovala,spokojenost
    • Přehlednost

• Rychlé vyřízení objednávek.
    • Případně vrácení peněz bez problémů.

• Byla jsem spokojena

nebyla doručena celá zásilka, bez dřívějšího upozornění na to, že objednané zboží již nemají, doručené zboží poškozené (tričko s utrženými knoflíky)

• Dobrý den,
    kabelka se mi již dlouho velice líbila. Pak jsem si ji konečně objednala.
    Když balíček dorazil a já ho otevřela, tak se mi zdálo, že kabelka má trochu jinou barvu a co se týče kvality, tak si myslím, že kabelka nebyla kožená, ale umělohmotná. Druhý den jsem ji jela vrátit. Byla jsem velice zklamaná a už si nikdy nic neobjednám.

super obchod, přehledné internetové stránky, dodání zboží rychlé

Rychlé dodání

Rychlé dodání, krásné zboží, super ceny....

• rychlé dodani,vše v pořadku

Super obchod, rad zde nakupuji.
    Maximální spokojenost.

• objednané boxerky (dvoje v balení) mi nedorazily kompletní, jedny trenky v balení chyběly (bylo vyřízeno reklamací)
    • dát do balíku otevřenou lahvičku se sprejem je vrchol (to že zabalí do igelitu nezabrání vylití a smradu, v podstatě zněhodnecení celé zásilky
    • nebyl ojedinělý případ excesu v balení

• Vše bez problémů.
    • Chybí mi možnost uložit vybrané produkty do "oblíbených". Výběr často konsultuji s rodinou třeba za pár dnů.

Mám velmi dobré zkušenosti, doporučuji.

Tričko Club Captain Horse Academy jsem objednala náhradou za jiné tričko téže značky, které bylo zničeno nešetrným zacházením při dopravě. Moje reklamace této dodávky byla poměrně rychle vyřízena. S obchodem jsem komunikovala telefonicky i mailem, objednala jsem jiné tričko, které bylo dodáno ve velmi krátké době.

• Zboži mi přišlo jiné než bylo na obrázku a které jsem si objednala.

• bohužel přišlo jiné tričko než na obrázku