• Rychlé doručení

Nádherná látka,skvělé

rychle dodani objed.zbozi

• Ušijí na míru, rychlé, absolutně bezproblémové.

Po komunikaci s obchodem vše vyřešeno k mé spokojenosti. Děkuji

Obchod je spolehlivý. Komunikace v pořádku. I když jsem měla ubrus šitý na míru, přišlo zboží brzy.

V obchodě jsem objednal dva ubrusy jako dárek pro manželku. Zboží mi bylo odesláno kurýrní službou GLS. Dnes mi bylo sděleno, že mi bude doručen mezi 10-12. hod. balík. Zůstal jsem kvůli tomu doma z práce, telefon puštěný, zvonky funkční. Řidič nevolal, nezvonil, prostě nepřijel. V půl jedné jsem se dozvěděl, že balík nemohl být doručen. Když jsem volal na kurýrní službu, bylo mi řečeno, že jsem nebyl zastižen. Logicky, když řidič nepřijel. Domluvil jsem se na náhradním způsobu doručení do GLS boxu vzdáleného několik km od původního místa doručení. Za 10 minut mi operátorka sdělila, že ani tento způsob nevyjde, řidič už tam nebude dnes mít cestu. Obrátil jsem se tedy na obchod, aby nějakým způsobem zhojili tento tristní způsob doručení.

V obchodě jsem se dozvěděl, že s tím nic nemohou dělat, že na přepravce nemají žádné páky a že je to moje chyba, prý jsem si měl vybrat jiný způsob doručení. Přepravní smlouvu uzavíral obchod a ten je odpovědný za řádné doručení. Vysvětlení obchodu nepovažuji za férové a proto nemohu doporučit. Velké zklamání.

Reakce obchodu Biante

za řádné doručení zásilky je zodpovědná smluvní přepravní společnost, nikoliv odesílatel. V případě ztráty nebo vrácení balíčku zpět z důvodu nedoručení zásilky můžeme s doručovací společností zahájit reklamaci v této věci. V průběhu doručování zásilky nemá naše společnost jakoukoliv možnost zasahovat do tohoto procesu.
    V případě nedoručení a vrácení zásilky zpět, jsme Vám nabídli její opětovné zaslání na naše náklady.
    V telefonickém rozhovoru jste nám sdělil, že máte opakované problémy s doručováním zásilek od společnosti GLS, mohl jste zvolit jinou námi nabízenou společnost, např. Česká pošta nebo Zásilkovna.
    Děkujeme za pochopení.

• -

• Pěkné dezény, barvy, širší výběr produktů.
    • Rychlé dodání.
    • Plátna jsou slabá, skoro průhledná.
    • Dodání u jedné metráže ve dvou kusech bez předchozího upozornění:/

Závěsy jsem si právě donesla ze zásilkovny. Jsou prostě úžasné. Oceňuji práci švadlenek - perfektní ušití. Moc děkuji. jakmile bude potřebovat , určitě se opět vrátím.

• komunikativnost, návrh řešení
    • není

• nasel jsem co jsem hledal
    • vizualne pekny a prehledny eshop
    • kvalita - verim jim pro dalsi nakupy
    • eshop mel vypadek kdyz jsem chtel objednat, musel jsem objednvanku dokoncit o par dni pozdeji
    • chybi mi tu nektere latky - vyber my mohl byt vetsi

Možná, na to, že ubrusy a prostírání jenom nastříhají z metráže, je to trochu dražší, než bych si představoval, ale jinak vše v pohodě. Je to standard.

Kvalitni užití na míru

Ochota přizpůsobit svou nabídku individuálním potřebám zákazníka. Mimořádná vlastnost obchodu. Upravené zboží v excelentní kvalitě. Kéž by takových obchodů bylo víc!

• Velmi dobré

Super obchod, rychlé dodání.

• Rychlé bezproblémové doručení

Komunikace bezproblémová, dodání bylo v termínu, který byl uveden při objednávce.

• dobré ceny
    • rychlost vyřízení a odeslání