• Skvělá komunikace, moc děkuji za velmi ochotný zákaznický servis!
    • Zboží dorazilo ještě o několik dní dříve, než bylo avizováno, a to i přesto, že bylo objednáno na poslední chvíli před Vánoci.
    • Kvalitní sortiment, přehledné popisky produktů

Spolahlivy obchod

Rychlost dodání

• Zboží objednáno 16.11.2017, dusud- 26.11.2017 nedorazilo

Rychle dodané, bez problémů, jen nešlo platit kartou

• Obchod má sortimemt tovaru, ktorý iné obchody neponúkajú.

Všetkým vyznávačom kávy uvarenej v kotogo - maďarský výraz v preklade zvuk prebublavania srdečne doporučujem.

Specialista na kávové přístroje a jejich náhradní díly

zboží jsem objednala přes uloženku a bohužel se ho nedočkala, někde se ztratilo a na reklamačním oddělení uloženky mi bylo sděleno, že se to může stát
    objednala jsem ho znova přes ČP a už je doma:)

nákup proběhl bez problémů, zboží bylo dodáno rychle, nepoškozené

V pripade nejasností s objednávkou som sa na predávajúceho obrátila cez kontakty uvedené na stránkach obchodu. Reakcia bola veľmi rýchla a všetko sa hneď vyriešilo.

Perfektní komunikace, ochota

Chybí mi možnost osobního odběru u dodavatele.

• rychla objednavka a vyrizeni.
    • ulozenka nema chybu
    • nespravne info o vyrobcich
    • maly vyber nahradnich dilu
    • vzhledem na fakt ze se tvarite ako oficialny importer bialetti ocakaval by som model mukka v stribrnom alebo sklenenom prevedrni a minimalne nahradne madla na brikka 2...

overit zakladni info by melo byt samorejmosti, hlavne co se tyce rosmneru a kompatibility... je to proste sklamani...
    zatial nemuzu doporucit

Reakce obchodu Bialetti

rádi bychom uvedli negativní informace na pravou míru.

1/ Nevíme, že bychom uváděli nesprávné informace o výrobcích. Buďte prosím konkretní a uveďte, jake informace v našem shopu jsou nespravné a tedy neodpovídají skutečnosti? Naopak se snažíme, aby u produktů bylo co nejvíce informací. Samozřejmě správných.

2/ Co se týče náhradních dílů, ne všechny jsou dostupné a není je tedy možné koupit, bohužel. Také né všechny náhradní dily jsou uvedeny v naší nabídce, to máte pravdu. Ale pokud zde nějaký není, stačí poslat e-mailovy dotaz tak, jako to dělají i někteří zákazníci a informovat se o dostupnosti potřebného dílu.

3/ Co se týče vašeho očekávání modelu Mukka ve stříbrné či skleněné verzi, musím vás zklamat, ale tyto modely se již nevyrábí. Proto ani nejsou v naší nabídce. Navíc je možné, že ne všechny výrobky, které je možné koupit v Italii jsou distribuovany k prodeji do jiných zemi, toto je politika Bialetti. A hlavně jaký sortiment nabízíme, je pouze na našem uvážení. Pokud nějaký kávovar / náhradní díl, o který má zákazník zájem, není v naší nabídce, stačí poslat e-mail a my jsme schopni jej poptat a je-li dostupný, tak i dodat.

David Franz

Bialetti.CZ|SK

• Cely sortiment od znacky Bialetti, vcetne nahradnich dilu.

Dobra zkusenost s obchodem, rychle vyrizeni objednavky.

• zboží je kvalitní

• Široký sortiment.

Velký výběr, příznivé ceny.

• Kvalitní zboží za skvělé ceny
    • Zatím jsem nepostřehl slabinu

Přehledný se značným množstvím různých produktů

Objednal jsem, zaplatil jsem,přišel mail, přišlo zboží, vařím kávu.

• Cena produktu. Plzensky prodejce mi stejny produkt nabidl za temer dvojnasobnou cenu.

100% spokojenost

• Kvalita za dobrou cenu.
    • --

Doporučuji .