• to nevím, dodnes mi nic nepřišlo, ani mail ve kterém měly být údaje pro zaplacení...
    • Neposlal ani mail s číslem účtu kam platbu poslat.

Nedoporučuji, obchod se mnou vůbec nekomunikoval a neposlal údaje pro zaplacení. Nemám zájem už v tomto obchodě nic kupovat.

• sortiment ma nezaujíma, mám k nemu priam antipatiu ...

zakoupila jsem v obchode svicky, ktere byly z meho hlediska nekvalitni(zacernili mi komplet cely byt, vsechno z nich bylo cerne, a dalo mi velke usili, abych to vsechno umyla, i zdi), po zaslani reklamace, se mi ani neobtezovali ozvat:(. Uz bych si tam nikdy nic nekoupila. Obrazky na svicech jsou vzdy rucne malovane, tady u tech nalilepili celofan s obrazkem, zjistila jsem to, az se to zacalo skvarit!

• Sortiment
    • Ceny
    • Nepřišly platební údaje, objednávku jsem musel zrušit, viz níže

Z mého pohledu nákup zde nedoporučuji.
    Zvolil jsem platbu předem, potvrdil objednávku, ale jediná zpráva, kterou jsem dostal, byla, že mi má přijít ještě jeden e-mail, kde bude uvedeno číslo účtu, na který mám poslat peníze.
    Žádná další zpráva však již nepřišla, ani po mojí urgenci, takže jsem musel po několika dnech objednávku zrušit a nakoupit jinde.

Reakce obchodu BHAKTI.CZ

Zveličování, dnes bohužel, již není pouze výhradou reportérů v televizi a novinách....
    Fakta jsou taková: Objednávka přišla v sobotu odpoledne a v neděli dopoledne (ani ne do 24 hodin) byla objednávka zrušena.

• Obchod mi stale posiela SPAM so svojimi ponukami aj napriek tomu, ze som sa uz dvakrat odhlasil z odberu postupom, ktory bol uvedeny v emaili.

Reakce obchodu BHAKTI.CZ

omlouvám se za SPAM - to není úmyslné. Zřejmě se jedná o technickou chybu. Prosím o zaslání vaší adresy, na kterou chodí spam, a vyřadím ji ručně z databáze - nejlépe na adresu uvedenou v kontaktech na úvodní straně.
    Děkuji.
    Lukáš Nemec

• Oproti jiným obchodům se nijak zvlášť neliší, těžko vyjmenovat výhody
    • Objednal jsem si u vás knihu určitého data vydání, s konkrétní grafikou obalu, který jste na vašich stránkách nabízeli. Vy jste mi odeslali zcela jiné vydání, s odlišným počtem stran i grafickou úpravou a neobtěžovali jste se mne o tom předem ani po odeslání informovat. Kniha nebyla pro mne, ale pro univerzitní knihovnu, která lpěla na požadovaném vydání.

Jedním slovem nedůslednost, bohužel.

• vyzvednout si zboží osobně
    • prohlídnout si zboží a vybírat v kamenném obchodě

Do tohoto obchodu jsem šel proto, že jediný nabízel knihu, kterou jsem sháněl. Pak se ale ukázalo, že ji měli stejně vyprodanou. Nabídka zboží je nepřehledná.

ani po 10ti dnech zboží nedorazilo, ani žádný mail, kromě počátečního potvrzení objednávky zaslané automatem. 10.den (včera) jsem jim napsala mail,zda zboží pošlou či ne, zatím čekám na odpověď.

• Rychlé a pohodlné nakupování
    • nevím

zatím nevím

• jako každý nákup přes internet.
    • Nabízí již vyprodané zboží.

Průměrný obchod přes internet. Bylo by určitě vhodné doporučit zákazníkovi jiné místo, kde knihu koupit.

• zboží jsem chtěla ihned a domů
    • knihy jsou drahé

pokud nespěcháte, srovnejte si více obchodů