Byla zapomenuta jedna položka,která mi byla fakturována a po telefonické domluvě,okamžitě dodána.Doporučuji-vstřícné jednání- nemám jediný problém a mohu jen doporučit.

• zajímavá nabídka

našla jsem tu knihu,která už je rozebraná
    a za dobrou cenu

• Komunikacia

Doporucujem

• Pro mne zajímavý výběr knih a super ceny.
    • ... nevím, možná rozšiřovat nabídku - advaita vedanta, zen,...

fajn obchůdek

• Vše ok, hlavně mě překvapila rychlost dodání

vše ok

• sortiment ma nezaujíma, mám k nemu priam antipatiu ...

Rychlé dodání, výborná cena.

• Rychlé vyřízení objednávky, perfektně zabalené (křehké) zboží

• Přehledný sortiment, dobré možnosti úhrady, rychlé doručení zboží.
    • Žádné.

Toto byl první nákup, s dodáním jsem naprosto spokojen. Platba převodem, zboží doručeno okamžitě.

• První knihu mandal jsem si zakoupila v LUXORU Smíchov. Jsem z toho nadšená a tak jsem objevila meilovou adresu v této knize mandal a objednala si. Jsem začátečník v objednávání přes internet, ale toto mne nadchlo, navíc zvolila jsem dopravce českou poštu a tam je výhoda, že když jsem nebyla doma a to se právě stalo, tak jsem měla ve schránce písemný vzkaz o zásilce a já si jí v klidu a pohodě vyzvedla jak jsem se vrátila domů a to mně baví. Ještě v mandalách sebevědomí, které jsou úžasné inzerujete knihu "Jak mít rád sám sebe" a tu jdem na internetovém obchodě nenašla, nebo nevím kam jsem koukala.
    • Žádné slabiny jsem nezjistila.

Každému člověku, který má toto duchovní zaměření určitě vřele ddoporučuji nákup přes internet. JE TO FAJN.

• přehled nabídky
    • o žádných nevím

vzhledem k tomu že to byl můj první nákup, tak si netroufám hodnotit ani nic doporučovat, pouze toto: vyzkoušejte!!!!

zakoupila jsem v obchode svicky, ktere byly z meho hlediska nekvalitni(zacernili mi komplet cely byt, vsechno z nich bylo cerne, a dalo mi velke usili, abych to vsechno umyla, i zdi), po zaslani reklamace, se mi ani neobtezovali ozvat:(. Uz bych si tam nikdy nic nekoupila. Obrazky na svicech jsou vzdy rucne malovane, tady u tech nalilepili celofan s obrazkem, zjistila jsem to, az se to zacalo skvarit!

• dostupnost titulů, které mě zajímají

přehlednost, kvalitní tisk, autoři, jejichž práce mě oslovila, bezproblémová doprava

Nemohla jsem toto zboží sehnat v kamenném obchodě. Jsem spokojena s rychlostí dodání a celkovým přístupem. Děkuji. Doporučuji a určitě i ještě objednám zboží.

• Našla jsem v obchodě knihu, kterou jsem nenašla už v žádném jiném obchodě.

Nákup bez problémů, mimořádně rychlé dodání. U každé knihy přehled, kolik je jich skladem.

• knihu,jsem sháněla v obchod a nikde ji neměli.Přes Vaše stránky jsem ji dostala k rukou za pár dní.
    • nemá:-)Možná rychlejší dodání:-)

Výborné!!!!

• Výběr v klidu domova. Široká nabídka zboží.
    • Nesetkala jsem se s ničím, co bych považovala za slabinu.

Příjemné nakupování. Zajímavý sortiment.

• Nákup za solidní cenu , dobra kvalita, z domova

Jsem z Jihlavy, kde není tak široký sortiment požadovaného zboží. Je čas si vše v klidu prohlédnout a promýšlet. Nezatezuje mne otevírací doba.

• nabízí to co jsem hledal
    • nemají vše co je na obrázcích - častější promazávání

specifický obchod pro specifické zákazníky O:))

• To,co jinde nenajdu.

Super nabídka.