• dobrá cena

Trochu jsem se po přečtení recenzí zde bál, ale v mém případě bylo dodání velmi rychlé, komunikace v průběhu bezchybná a dodané zboží odpovídalo objednávce.
    Balíček byl předán dopravci druhý den a doručen na pobočku Zásilkovny čtvrtý den.
    Děkuji a za sebe doporučuji.

• Nenašel jsem žádnou
    • Nabízí zboží za nejnižší ceny. Jenže se jedná o úplně jiné zboží.
    • Nabízí zboží za 217 Kč, které se prodává za 270 Kč. Jenže si objednáte zboží jiné, které se prodává za 160 Kč
    • Podezření na podvodné jednání nebo nekalé nabídky
    • Zpracování objednávky 5 dní

Vážený kliente,
    Jak jsme Vás informovali mailem, Vaše tvrzení není korektní a nezakládá se na pravdě. Doporučujeme věnovat při objednávání větší pozornost tomu co objednáváte, od koho co čtete a od koho co objednáváte. Rozhodně nenabízíme dvojité ceny. Když jsme Vás vyzvali, aby jste nám doložil, nebo přeposlal odkaz, kde jsme to údajně nabízeli, tak jste nebyl schopen nic doložit. Někdo, kdo není schopen doložil nic ze svého tvrzení, nás obviňuje z podvodného jednání, tak to je síla.
    Samotnou objednávku jste zadal 24.2.2024 v sobotu.
    28.2.2024 byla objednávka zadaná do přepravy.
    1.3.2024 byla objednávka přepravcem připravená k předání.
    1.3.2024 jste si objednávku převzal
    Do budoucna Vám doporučujeme dřív než budete kohokoliv obviňovat, tak věnovat větší pozornost tomu co čtete, od koho čtete a od koho objednáváte, co chcete objednat a co ve skutečnosti objednáváte.

• Rychle doručeno

Kvalitní produkt. Dobrá komunikace.

• Nekomunikuje

Zboží sice došlo,ale žádná faktura. Komunikace žádná, telefon nemají a na email nereagují
    NEDOPORUČUJI

Uvedené hodnocení považujeme za nekorektní.
    Anonym není schopen doložit žádný konkrétní údaj. Uvedené hodnocení se nezakládá na skutečnostech.
    Na základě toho nejsme schopní se vůbec k něčemu konkrétně vyjádřit a uvedené hodnocení považujeme za manipulativní a účelové.

• Nic mě nenapadá
    • Nekomunikují
    • Zboží (kniha) bylo při nákupu skladem v několika kusech, ani po měsíci nemám ani knihu, ani peníze zpět.
    • Nemožnost kontaktovat telefonicky

Koupil jsem 1. března knihu, která byla na e-shopu k dispozici v několika kusech. Po obdržení platebních pokynů jsem obratem zaplatil na účet. Po třech týdnech jsem urgoval vrácení peněz, dodnes nemám ani jedno. Na můj mail nikdo neodpověděl, kniha v současnosti není na e-shopu k nalezení. Velmi nesolidní jednání. Už nikdy více...

Uvedené hodnocení považujeme za nekorektní.
    Anonym není schopen doložit žádný konkrétní údaj. Uvedené hodnocení se nezakládá na konkrétních faktických skutečnostech.
    Na základě toho nejsme schopní se vůbec k něčemu konkrétně vyjádřit. Z tohoto hlediska uvedené hodnocení považujeme za manipulativní a účelové.
    BFAP STORE

• Rozhodně nedoporučuji. Zboží nedodáno i když je uváděno, že je skladem, komunikace nulová, na telefonu pouze schránka

Zboží jsem objednávala dne 4.3.2022, podotýkám, že bylo uvedeno, že je skladem a tak tomu je do teď. Platba provedena dne 7.3.2022 a od té doby komunikace naprosto nulová. Poprvé jsem se dotazovala dne 15.3.2022 a samozřejmě bez odpovědi, následovaly další dva dotazy ohledně dodání a stále nic. Na telefonu je pouze hlasová schránka. Dne 17.3.2022 přišla pouze informace o tom, že platba byla přijata a opět nic.

Uvedené hodnocení považujeme za nekorektní.
    Anonym neuvádí žádný konkrétní údaj, dle kterého lze dohledat případnou obchodní historií.

• Nic není skladem

Žádná komunikace ohledně dodání zboží.
    Podvodný e-shop.

BFAP STORE

• Zaplacene zbozi nedodano,uvedene datum naskladneni nebylo platne,prodejce penize vratil.
    • Kdybych se sam nevyptaval,vubec by nedali vedet,ze zbozi nemaji.

Vážený kliente,
    Vzniklé situace je nám líto, ale Vaše tvrzení není zcela korektní. Předně jste si objednal zboží, které bylo již vyprodané. O možných termínech nového naskladnění jsme Vás vždy neprodleně informovali. Bohužel k jejích naplnění ze strany výrobce nedošlo a nakonec jsme obdrželi informaci, že se jedná o ukončený model. O této skutečnosti jsme Vás také neprodleně informovali. Rozumíme Vašemu rozhořčení, ale nemůžeme akceptovat tak jednostranné hodnocení.

• Nejlepší cena oproti ostatním e-shopům
    • Zboží dorazilo za 11 dní z důvodu dovolené

Děkujeme
    BFAP STORE

Objednala jsem zboží a přišlo potvrzení obj. 17.7., kde bylo napsáno, že pošlou fakturu. Nicméně zaplatila jsem hned podle údajů uvedených v emailu a od té doby žádná odezva. Žádná faktura, žádné potvrzení platby, jak to dělají jiné eshopy. Dnes je 29.7. a stále čekám...

Reakce obchodu BFAP-STORE

Je nám líto vzniklé situace, ale vzhledem k tomu, že jste si objednali zboží, které v době Vaši objednávky bylo vyprodané, není možné očekávat dodání obratem. Do budoucna doporučujeme věnovat větší pozornost tomu, zda uvedené zboží je nebo není dostupné na skladě. Dodání je možné až po naskladnění zboží. Rovněž není zcela korektní tvrzení, že za zboží bylo zaplaceno hned po objednání. Bohužel v souvislosti se stávající situaci a se zahájením dovolených v jednotlivých provozech vznikají určité prodlevy ve vyřizování a urychlování termínu naskladnění.

• Dobré ceny
    • Změna objednávky bez předchozího upozornění

Objednala jsem si zboží o objemu 20 ks a bez emailu nebo telefonické domluvě mi byl zaslán balík se 17 ks, upravenou fakturou. Ještě musím ohlídat vrácení peněz zpět na účet.

Dobrý

Nechápu proč čekala Zásilkovna 2 dny na zboží, zboží mi bylo doručeno po třech dnech. Podle mne by to mohlo být i dříve. Ale v zásadě jsem spokojená.

• první nákup - rychlé dodání
    • nevím

Doporučuji. Spokojenost.

• Vše O.K.

Vsechno bylo v pořádku.

• dobré ceny kvalitního zboží
    • kvalitně zabaleno

• Dobrá komunikace
    • Spokojenost
    • O ničem neví

• Rychlé jednání
    • Super komunikace
    • Nezaznamenal jsem

Super nákup, můžu jen doporučit.

• Bohužel nabízí produkt, který se již nevyrábí.

Reakce obchodu BFAP-STORE

Uvedené hodnocení považujeme za zcela nekorektní v tom smyslu, že jste si objednal zboží, které nebylo na skladě a bylo vedeno jako vyprodané. Z naši strany jste byl neprodleně informován, že jste si objednal zboží, které není na skladě, a že se jedná u nás o již ukončený model, který již nebudeme naskladňovat. Na základě této skutečnosti jsme Vás informovali, že je nám líto, ale objednávka bude stornována. Do budoucna doporučujeme řádně sledovat, zda si objednáváte zboží, které je na skladě, nebo ne.
    Přejeme krásný den