• Velká spokojenost

• K obchodu nemám žádné výhrady, vše proběhlo v pořádku. Mohu všem doporučit.

• S obchodom som celkovo spokojná
    • Za nevýhodu považujem pre slovenských zákazníkov možnosť vybrať si iba jedného dopravcu a to GLS, s ktorým sú na SK dosť problémy. Čo je škoda. Aj ja osobne som s nimi mala problém a preto do budúcna sa tejto spoločnosti budem radšej vyhýbať. Veľmi by som privítala napríklad DPD, ktorí sú ozaj profesionáli, robia si svoju prácu, neklamú a pod.

Rada by som nakúpila v tomto obchode znova, ale ako som spomínala, že dopravca na SK mi veľmi nevyhovuje, pokiaľ nebude na výber profesionálny dopravca, budem musieť hľadať nejakú inú alternatívu a hľadať inde

dobré ceny, kvalitní zboží, také české zboží, slevové akce, rychlé dodání

• Rychlost odeslání

• Za mě TOP, komunikace, rychlost dodání a cena ☺️

Už čekám týden na svou objednávku (plenky). U jiných e-shopů mám objednávku doma nebo k vyzvednutí během několika dní.

Reakce obchodu Bezva plenky

Dobrý den. Každou objednávku ihned zasíláme , jde vidět velké problémy s dopravcem ČP- Balíkovna. Velice často balíčky ztrácejí. Omlouváme se za problémy a mějte pěkný den.

• Rychle doručeno
    • Kvalitní

• Časté slevové akce, výhodné hlavně pro nás mámy samoživitelky. Kvalita plenek nám vyhovuje a tak objednáváme často.

• S plenkami jsem moc spokojena, nesmrdí a děti nemaji žadné opruzeniny.
    • Nejde vybrat zdarma jina doprava než česka pošta nebo balikovna a s jejich službami jsem velmi nespokojena. Dodáni trvá dlouho nebo doručí na jinou pobočku a ja musím pro 10kg balik aute tam, kde se nedá vůbec zaparkovat

• V nedeli 15.10. objednáno, 17.10. zacal obchod vyřizovat objednavku, dnes je 22.10. a objednavka se stále vyřizuje… Asi, protože od 17. nemám o objednávce žádnou informaci

V dnešní době, kdy většina e-shopů odesílá zboží hned druhy den, nebo aspoň informuje ze odešle objednavku později, mi nepřijde zcela ok to, ze objednavka se vyřizuje víc jak 4 dny… a troufne si říct, ze zabalit pět balení plen asi úplně složité není… další objednavku v tomhle e-shopu už určitě neudělám… doposud s nimi problem nebyl, ale cekat víc jak týden na zaplaceno objednavku opravdu ne…

Reakce obchodu Bezva plenky

Dobrý den . Velice nás mrzí vaše zkušenost . Byla zde velká slevová akce a opravdu jsme se snažili vše co nejdříve expedovat ke spokojenosti zákazníka.

Příště se budeme snažit vše ještě rychleji zaslat balíček k vám.

Mějte pěkný den a nezlobte se na nás.

• Rychlost vyřízení a doručení zásilky

Nakupují zde plenky pravidelně už pro druhé dítě. K plenkam přihodím vždycky nějakou dobrotu,vlhčené ubrousky nebo hračku a knížku

• Skvělé plenky
    • Pěkné ceny

Velmi rychle dodání.

• Dobrý výběr
    • Rychle dodání

• rychlé vyřízení, nakupuji zde pravidelně

• velice rychlé dodání
    • kvalitní plenky za příznivé ceny
    • pečlivě zabaleno
    • slevy a výhody

S plenkama Baby Charm i Magics jsem velmi spokojená. Malý nemá opruzeniny a jeho pohyb není omezený. Plenky pojmou hodně tekutiny, neprotečou ani po 8 hodinách v noci (vel. MIDI, 7 kg dítě, 3,5 měs., 2x za noc kojení). Objednání je bez problému a dodání velmi rychlé. Krabice vycpaná, aby v ní plenky nelítaly. Časté slevy na plenky jsou taky fajn. Jsem ráda, že můžu kupovat české výrobky a podpořit české výrobce. Nakoupila jsem už několikrát a vše OK.

• spolehlivost

Výborná kvalita plenek, rychlé dodání , slevová akce, dítě v suchu. Co dodat :-)