• Příjemné ceny
    • Vzhledem k tomu, že mi objednaná postel, která byla deklarována jako "skladem" ještě nedorazila, nemám co doporučit.
    • zboží jsem si objednala na základě toho, že bylo uvedeno, že je na skladě, žádná odezva a tak jsem se telefonicky informovala a zjistila, že zboží není a bude až koncem února.... kdybych si nezavolala, tak mi ani nedali vědět....

• Slibovana dodaci lhuta 2-4 tydny se protahla na dva mesice bez snad 4 dni!!!!

Prodejna uvadinepravdive delku dodaci lhuty, nasledne , kdyz oznamili dovoz zbozi, tak vezli pouze jeden kus z dvou objednanych, coz jsem odmitlaprijmout.Omluva je sice hezka vec, ale nespolehlivost je pro me jasny signal, zeuz nebudu u tohoto obchodunakupovat!

Objednal jsem si věšák, dodací doba je 2-3 týdny. Vybral jsem platbu předem, protože při platbě předem byla nějaká sleva. Dnes začíná 5 týden, věšák nedorazil a kontakt z obchodu s nějakou omlouva za zpoždění ... naprostá nula

Reakce obchodu Bezvadomov.cz

Dobrý den pane Ž.
    omlouváme se, ale o stavu Vaší objednávky jsme Vás několikrát informovali. Když zboží není české výroby, z toho důvodu se někdy stane, že se zdrží na celnici. Také jsme Vás informovali, že pokud s objednávkou za těchto podmínek nesouhlasíte – tedy s delším dodacím termínem, který nebyl zaviněn z naší strany, peníze Vám budou ihned převedeny na Váš účet zpět.

Děkujeme za pochopení.

• Celkem příznivé ceny.
    • Nectí zákony o ochraně osobních údajů.

Původně jsem chtěl napsat pozitivní komentář, protože se mi obchod celkem líbil! Bohužel při převzetí zboží jsem nebyl doma. Zboží přebíral jiný člen rodiny. Od něj jsem se později dozvěděl, že k převzetí zboží je podmínkou uvést velmi citlivý osobní údaj, a sice rodné číslo. To mě doslova rozzuřilo, protože po tom jim opravdu nic není a opravdu nevím k čemu to potřebují!!!
    Přemýšlím, že se obrátím na úřad na ochranu osobních údajů.

Reakce obchodu Bezvadomov.cz

Je nám to velice líto a o tomto požadavku dopravní společnosti jsme nevěděli. Zboží přes Toptrans posíláme tak jako přes jinou přepravní službu, např. Českou poštu. Co se týká údajů, které tento přepravce požaduje při převzetí zboží někým jiným než Vámi, tak toto s námi nemá nic společného a ani se k nám tyto údaje nedostanou.
    Přesto Vaše oznámení předáme dopravci, neboť s Vámi souhlasíme. Děkujeme za pochopení.