• Sortiment a přijatelné ceny.

• Náhradní sklo do světla za dobrou cenu
    • Trvá jim to

První nákup a zatýden od objednání stále zboží nemám.

O par dnu delsi doba doruceni na postu. Alebto je nepodstatne minus, vzhledem k tomu, ze jinde jsem zdroj pro lampicku nesehnal. Takze jsem maximalne spokojen, doporucuji tento eshop.

• výhodné ceny a velký výběr
    • doručení přes zásilkovnu

Super vše v pořádku. Děkuji jsem velmi spokojen.

• velký výběr, dobré ceny

• Srozumitelný web, okamžitá reakce, dodání zboží do 5 dnů - spolupracuje se zásilkovnami, ceny v normě.

• Skvělé ceny , kvalita produktů a rychlost dodání .

Deset dní objednané zboží a dosud nic nedošlo ani reakce obchodu. Hlavně že mi poslali dotazník jak sem spokojeny s nákupem.

Obchod nefunguje.

Super a doporučuji.

• seriozní jednání
    • Balení baleného zboží

Zabaleno jako kopací míč, dodané zboží jsem pro nemoc nemohl vrátit. Zboží nedostatečně informuje zákazníka .Rafinovaně je od EMOS informace nedostatečná, další informace je snad uvnitř, po poškození zalisovaného obalu. K celému výrobku mám výhradu k možnosti zatížení uvedených zásuvek

Reakce obchodu BezTmy.cz

za nepříjemnou zkušenost se omlouváme. Jsme rádi, že Vám zboží bylo doručeno bez poškození. V případě, že jste chtěl výrobek vrátit, tak nás mrzí, že jste nás ani nekontaktoval.

Děkujeme a krásné svátky
    Martin, BezTmy.cz