• Nemohl jsem zaplatit kartou :(

• rychlá expedice

Rychlá expedice, vše v pořádku, děkuji.

• Skvělý přístup a ochota

• zboží dodáno v pořádku a včas

Velmi solidní přístup k zákazníkovi.

Skvělá komunikace. Poradili s výběrem zboží. Děkuji.

ryhlost vyřízení objednávky

• překvapila mně rychlost vyřízení objednávky

• Laciné
    • Perfektní obchod

Dobrý obchod rychlá doprava

Moje první zkušenost s tímto obchodem je velmi pozitivní. Jeden den večer zhruba ve 23h jsem objednal zboží, ráno už mi dorazila informace o vyřízení objednávky a další den balíček dorazil. Vše v pořádku.

Ale připadá mi, že obchodu bohužel úplně nefungují stránky. Ihned po objednávce jsem se na stránky nemohl dostat a nemohu se na ně dostat ani teď. Stránka hlásí chybu. Velká škoda především pro samotný obchod.

Reakce obchodu Bezpečnější domov

Vážený pane Martine,
    velice nás těší Vaše spokojenost s nákupen v internetovém obchodě. Zároveň uvítáme jakékoliv informace a podněty od zákazníků, které vedou ke zlepšení celkového a bezproblémového nákupu v eshopu.
    Nenašli jsme, ale chybu, kterou popisujete. Odkazy v přijatém potvrzení o objednávce je funkční. Je možné, že jste se chtěl po potvrzení objednávky v eshopu vrátit funkcí „zpět“. Toto samozřejmě již není možné, vhodnější je kliknout na úvodní stranu eshopu.

Zákaznické centrum Bezpecnejsidomov.cz

• Velice solidní obchod.

Nakupuji poprvé. Vše proběhlo bez problému.

• cena, komunikace,rychlost dodání

Max.spokojenost!

zatim nic nedorazilo dekuji zaviska

Reakce obchodu Bezpečnější domov

u zvoleného produktu je uvedena dostupnost "Na objednávku". Tedy zboží není skladem. Na tuto skutečnost jste byl ještě upozorněn emailem ihned po vytvoření objednávky s tím, že dostupnost bude na přelomu ledna a února 2019.
    Velice nás mrzí Vaše negativní reakce, jelikož spokojenost zákazníku je u nás prvním místě.

• zásilka dorazila brzo

• ocenuji rychlost expedice a dodání

obchod doporučuji, urcite nakoupim i příště.