• rychlá reakce
    • Zrušení objednávky ze strany obchodu

Objednané zboží nebylo doručeno, protože na internetu byla údajně chybná cena 808kč namísto 960kč. I přesto, že byla obchodem objednávka potvrzena, po nesouhlasu se zvýšením ceny, byla objednávka zrušena.

vstřícnost

• nakoupila sem protože sem nikde jinde nenasla tak krasne věci a i cenove prijatelny

• super ceny
    • nesmírně milá a ochotná paní majitelka
    • vřele doporučuji

super ceny
    rychlé dodání
    nesmírně milá a ochotná paní majitelka
    vřele doporučuji

• V obchůdku jsem nakoupila už několikrát a vždy velmi spokojená. Dobrá komunikace i přehlednost stránek.

Doporučuji:-)

• Dlouhá doba

Reakce obchodu BEZPEČNÉ - BATOLE

Zákazník je informován o přijetí platby. Zboží nelze zasílat dříve než je přijata platba na účet, nezvoli-li zákazník platbu na dobírku. V případě odeslání zboží je zákazník informován. Zboží odesíláme do 2-3 pracovních dnů, není li uvedeno jinak.