špatné popisy velikostí (velké- největší) .

• Nano Sprej CAREASE na opravu škrábanců vůbec nic nedělá, o likvidaci škrábaců ani nemluvě. Je to čistý podvod.

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

v našem obchodě Nano spreje neprodáváme. U nás jste zakoupil potah na sedlo na kolo.

S přáním hezkého dne,
    LB.

Spojnice mezi peckamibyla tak tuhá, že se nedala zavěsin na krk. Sluchátka pak vypadávala z uší.Vrátil jsem je.

Obchod je v pořádku, ale pásek je nepoužitelný, protože neskutečně páchne plísní. Už dva týdny se snažím zápach odstranit, praním, octem, odpachovačem, ale marně. Zjevně skladujou zboží ve vlhké a plesnivé místnosti. Je to škoda, protože pásek je jinak fajn, ale s tím smradem se bohužel nedá nosit.

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

pásky mají kovové části, pokud by byly skladovány ve vlhkosti tak by tyto části byly zrezlé. Pásky mohou mít zápach z výroby díky čerstvosti materiálů. Zápach by měl časem vyprchat.

• doslova dvojnásobná cena oproti značkovému prodejci
    • nemožnost reálně uplatnit reklamaci

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

nerozumím Vaší recenzi, žádný značkový prodejce na tato sluchátka není. Pokud máte na mysli Aliexpress tak je tam jen nepatrné navýšení o daň a clo... Reklamaci jste žádnou u nás neuplatňoval.

Komunikace v pořádku, zboží bohužel po prvním vyzkoušení okamžitě se udělala oka a návleky jsou znehodnocené a nepoužitelné

Vypadalo to slibně, ale návod k obsluze není v češtině, a je zpracován tak malým písmem, že je pro mne nečitelný, takže zkusím objednat placený návod na internetu.

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

návod v češtině k Vašim sluchátkům je dostupný také online na stránce produktu ( https://www.bezdratovepecky.cz/user/documents/upload/Produkty%20popis/manualy/bluedio-t2-plus.jpg ).

BezdratovePecky.cz

• Sluchátka se super basy nemají žádné basy.

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

basové podání sluchátek velice závisí na tom, jak Vám sednou v uchu. Dunivých basů docílíte pokud špunty budou perfektně těsnit. Doporučuji sluchátka zkusit s jinou velikostí nástavců. Také zkuste přidržet sluchátka zatlačená do uší, pokud bude rozdíl oproti normálu, zřejmě Vám nesednou.
    Případně lze sluchátka do 14 dní vrátit viz. naše stránky. Na Vámi zakoupený model máme pozitivní reference od zákazníků.

LB BezdratovePecky.cz

dodaný výrobek vůbec nenaplňuje mé představy, co se týče materálu

• sluchatka v cinstine

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

přímo v popisu u sluchátek na eshopu je napsáno, že mohou být nastaveny v cizím jazyce.

Stejně tak je v popisu i v manuálu uvedeno jak jazyk změnit.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Nelíbilo se mně, že prodejce si odčerpal uvedenou sumu peněz bez mého potvrzení v bance, kterou jsem udala. J.F.

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

objednávka byla placena kartou přes platební bránu GP Webpay. Nejsme schopni ovlivnit odčerpání peněz z Vaší banky ani potvrzení.

Odhaduji, že na malé částky máte nastavenou autorizaci plateb bez potvrzení - můžete se dotázat Vaší banky.

BP

Zboží přišlo zničené (nefunkční)

• Ptodávájí šmejdy
    • Po vytvoření objednávky ...nekomunikuji.....!!!!!!
    • Nedoporučuji .....!!!!!!!!

NEDOPORUČUJÍ......!!!!!!

Vážený pane Lojkásku,
    děkujeme za další Vaší recenzi.

Pro ostatní zákazníky zasíláme vysvětlení:
    - Pan L. objednal zboží které nebylo skladem a zvolil platbu předem, kterou neprovedl. (byl informován na eshopu i emailem)
    - Když jsme zboží naskladnili dostal email, SMS a snažili jsme se mu dovolat.
    - Objednávka byla stornována, jelikož se se zákazníkem nebylo možné dlouhodobě spojit.
    - Situace se opakovala 2x.

Jedna recenze byla již Heurekou smazána.

Recenze pana Lojkáska má pouze jednu pravdivou větu, a to že po vytvoření objednávky nekomunikuje. ;-)

S přáním hezkého dne a více radosti v životě,
    BezdratovePecky.cz

Objednávka 25. 11. Zaplacena 27. 11 , zboží údajně skladem, dnes ke dni 6.12. Zboží nikde bez jakékoliv reakce.

Vážený pane Snopek,
    reakce zpravidla požaduje podnět. Je škoda, že jste nás nekontaktoval dříve, sluchátka jste mohl již mít. Bohužel ve vánočním shonu nestíháme kontrolovat doručení všech zásilek. My jsme Vaší objednávku expedovali ihned po obdržení peněz (28. 11.) - o čemž jsme Vás řádně informovali.

Bohužel jste nešťastně zvolil jako přepravce Českou poštu, na kterou důrazně upozorňujeme na našich stránkách, že jí nedoporučujeme (přesto že jistě víte i z médií, že totálně nestíhají).

Váš balík jsem dohledal a je od 30. 11. na depu České pošty. Balíček zaurgujeme, doporučuji abyste se i z Vaší strany obrátil přímo na Českou poštu. Detail a trasovací číslo Vám ještě jednou posílám emailem.

Děkuji za pochopení.

Ing. Lukáš Blažek
    KuchynskePotreby.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• neuplné informace

po rozbalení byl na sluchátkách mini návod v češtine kde se mimo jiné píše že musím nabíjet max 150 ah což nemá žádná z nabíječek. Všechny jsou 500 a víc. Nabíječku k nim nedodali

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

v manuálu uvádíme, že by se sluchátka měla nabíjet z USB počítače a je k nim přiložen USB kabel. Takovéto vybavení je standardní u všech sluchátek tohoto druhu, ať kupujete jakoukoliv značku.
    Informaci o proudu prosím berte jako doporučení, lze použít i silná USB nabíječka ale musí se jednat o kvalitní výrobek. Levné nabíječky za 50 Kč by mohly sluchátka (nebo i jinou Vaší elektroniku) poškodit. Proto v prvé řadě doporučujeme používat k nabíjení USB počítače. Manuál přeformulujeme, tak aby lépe vystihoval danou problematiku.

• přehledný web
    • zboží je v pořádku
    • Doprava zboží trvala 6 dní,přestože jsem si zvolil českou poštu,bylo částečně přepravováno službou Zásilkovna.cz a pak až poštou což se celé prodloužilo.To je prostě neomluvitelná vyčuraná pitomost dodavatele .
    • manuál ,návod není v češtině

Reakce obchodu BezdratovePecky.cz

omlouváme se za zpoždění při doručení Vaší zásilky. Chyba nastala na straně přepravců. Standardně jsou zásilky dodávány do druhého dne.

Zboží skutečně nejprve předáváme Zásilkovně, která je (v 99% případů) ještě ten samý den předá České poště, která je následující den rozveze. Z naší strany se rozhodně nejedná o „vyčůranost“ ale o snahu poskytnout co nejvýhodnější služby pro naše zákazníky. Pokud bychom Váš balík předali přímo České poště, tak by si za něj účtovala 128 Kč, vy jste zaplatil pouze 59 Kč, to se vyplatí nemyslíte?

Co se týče českého manuálu, tak všechna sluchátka ho mají. Bohužel některá (jako ta Vaše) jsou od výrobce zapečetěna a my manuály nemůžeme vložit přímo do krabičky sluchátek. Proto manuál přikládáme do balíku vždy na krabičku sluchátek. Bohužel se občas stane, že si manuálu zákazník nevšimne a vyhodí ho s krabičkou. Na Váš email jsem pro jistotu právě poslal kopii manuálu k Vámi zakoupeným sluchátkům.

S přáním hezkého dne,
    Ing. Lukáš Blažek