• Pruzne jednani , rychlost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

• Zde jsem kupoval poprvé. Abnormálně rychlé dodání zboží.

zákaznický servis

Rychlé vyřízení objednávky a vše jak ma být.

Vážený zákazníku,

Objednávku jste zaevidoval 26.1.2024 ve večerních hodinách, zásilka byla na Vámi vybranou balíkovnu doručena 30.1.2024 tj. do 3 pracovních dnů.

Vše v pořádku.

zákaznický servis

• Rychlost vybavení objednávky mile překvapila.

• Doručení do zásilkovny v blízkosti bydliště cca 200 m

zákaznický servis

Došlo zboží co jsem si objednal na rozdíl od jiné objednávky od jiné firmy.
    Díky...

• Spokojenost

Rychlost dodání.

Dobrá cena

zákaznický servis

• Dodání zboží bylo rychlé a jako jedni z mála nejsou vydřiduši (osobní odběr zdarma).

• Cena. doprava zdarma

zákaznický servis

Je to jeden ze sestřiných firem... TV produkt ... zásilka mi přišla od nich. Běžný jev... jedna firma, mnoho fiktivních eshopů. Jinak ale v pohodě.

Vážený zákazníku,

Informace o tom, že zboží technicky zajišťuje TV Products CZ je uvedena na našich internetových stránkách.