• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 2 týdny

• Na nic jsem nepřišel.

Ve finále se ukázalo, že nakupujete na TV-schop. Ale i tak spokojenost.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 2 týdny

• Rychlé vyřízení objednávky

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 3 týdny

• Rychlost a spolehlivost jednání a dodávky

• Rychlé dodání zboží.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 4 týdny

• koupil jsem zároveň s postelí
    • není

• Pracuje jak má
    • Velký výkon

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 3 týdny

dobrá komunikace, rychlost dodání zboží

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

• zbozi bylo brzo dodano spokojenost velmi

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

• balíček dorazil velmi brzo

spokojenost

BLESKOVÉ DORUČENÍ..

Bez problémů, doporučuji.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

• Dodani probehlo rychle.

• Vše OK.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

• Zdánlivě výhodné, potom Vám to dodá někdo jiný, v jiné kvalitě.

Zdánlivě výhodné, potom Vám to dodá někdo jiný, v jiné kvalitě. Na mail odpověď, tak můžete odstoupit od smlouvy. Odpověď info linky to samé. To, že to potřebuji nikoho nezajímá.

Vážený pane Holochu,

Vaše odstoupení od kupní smlouvy již bylo projednáno a peníze budou v nejbližších dnech vráceny na Váš účet.
    Barva bazénového plováku nemá na funkčnost a kvalitu zboží žádný vliv, navíc je na našich internetových stránkách uvedeno, že se aktuální nabídka barvy plováku se může lišit od vyobrazení.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

Pohodlí výběru, objednání z domova, výběr ceny, rychlost vyřízení objednávky.

• ceny, rychlost

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

Zboží jsem objednal v sobotu v 02:00. V neděli mi přišla SMS, že na zásilkovně není na skladě, a že přijde v průběhu příštího týdne. V pondělí ráno mi došla další SMS, že je zboží připraveno k vyzvednutí... Takhle si představuji kapitalismus!

• Rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Bestseller.cz před 1 měsícem

Výdejnu mám nedaleko, zboží měli dokonce v prodejně na skladě, takže jsem ho měl do 24 hodin doma.