• Telefon nikdo nebere na email neodpovídá.

• ceny
    • dlouhá dodací doba

Vše skladem, doufala jsem v rychlé vyřízení. Měl to být dárek pro
    kamaráda sportovce.

• Žádná
    • Jedná se o podvodný e-shop, nechají si zaplatit za zboží, zboží nepošlou, různě se vymlozvají a peníze nevrací!!!!

Zcela nevýhodné

• Objednané, zaplatené, bez doručenia, bez úspechu skontaktovania, bez vrátenia peňazí... Veľká lekcia pre mňa za 100 €.

• Objednáno, zaplaceno, nedoručeno, ticho

Poprvé jsem objednal a zboží přišlo. Podruhé ne. Volal jsem, psal jsem na oba maily, zatím bez odezvy. Obchod nebrat.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

Dobrý den, prosím napište nám číslo objednávky, poslední dobou se nám vrací více objednávek zpět , pro nepřevzetí objednavtelem a nevíme, jestli je to odběratelm, nebo pochybením dopravce !
    DĚKUJEME .

• Nedodávájí zaplacené
    • Nekomunikují

Předchozí recenze se potvrdily. Obchod opravdu zaplacené zboží nedodává a nekomunikuje. Určitě se obchodu vyhněte.

• Nedoručují zaplacené
    • Nekomunikují

Dne 16.8. jsem objednal suplementy. Od provedení a zaplacení objednávky jsem se několikrát pokusil obchod kontaktovat telefonicky i emailem. Ani jednou mi nebylo odpovězeno. Po asi 2 týdnech přišel email, že zásilka je připravena k předání dopravci, což se doposud nestalo. Přijde mi to jako pokus o hození viny na dopravce. Rozhodně zde neobjednávejte. Případ budu řešit s bankou.

• výběr

Objednávám tady již několik let a jsem spokojená.

• Nedodávají zaplacené.

• Zatím jsem žádnou výhodu neshledala !!!!!
    • Zboží nedorazilo, bylo již zaplaceno
    • nespolehlivost,
    • nereagují na výzvy

Zboží jsem objednala 29.3.2023, ZAPLATILA a bohužel nedorazilo. Telefon neberou a na e-mail nereagují.

• Uz podruhé zásilka nedorazila a nebyla předána dopravci přesto ze se tak prý stalo

Zboží jsem objednal 14.7.2023, dnes je 2.8.2023 a stále nedorazilo. Dokonce mi byl odeslán mail, že je zboží odeslané, ale nic nepřišlo.
    Zkoušel jsem mnohokrát kontaktovat telefonicky, mailem, sms , přes chat na webu a kromě jedné zprávy, že to vyřeší, tak žádná komunikace.
    Proto nedoporučuji!

Zboží nedorazilo. Žádná odpověď ne e-maily a sms od obchodu. Objednávka je placená předem. Budu to řešit prez policii.

Reakce obchodu bestnutrition.cz

pokud vaše objednávka nedorazila, prosím napište nám na e-mail: [email protected], ať můžeme zjistit, kde se stala chyba. Prosím uveďte číslo objednávky. Předem děkujeme, vaší reklamaci vyřídíme obratem.

V pořádku doručeno

• Vše v pořádku

Děkuji, spokojen

• Naprostá spokojenost
    • dodání obratem
    • výběr

Objednal jsem tady již po několikáté a vždy spokojenost.

• po zaplacení objednávky neobdržíte žádné zboží
    • podvodný e-shop
    • uvedený telefonický nebo e-mailový kontakt nekomunikuje

Téměř před dvěma měsíci jsem objednal z tohoto vykutáleného e-shopu zboží, které bylo skladem. Po okamžitém zaplacení zboží jsem se do dnešního dne nedočkal doručení objednávky, a to i přes to, že jsem obdržel zprávu o vyexpedování zboží (což samozřejmě nebyla pravda). Na první urgenci ještě pan majitel tohoto podvodného e-shopu reagoval. K nápravě však k dnešnímu dni nedošlo ani po dalších urgencích. Pouze plané sliby a dnes již pro jistotu raději nekomunikuje. Absolutně nechápu, že takový e-shop může vůbec fungovat. Radím všem, vyhněte se mu obloukem! V tomto případě přijdete o peníze a zboží neuvidíte. Kladné recenze na tento e-shop si píše zřejmě sám majitel. Tento případ budu hlásit na ČOI. Snad s majitelem brzo někdo pořádně zatočí.

LIDI, TADY SKUTEČNĚ NIC NEOBJEDNÁVEJTE!!

Měsíc čekám na zboží, které mám zaplaceno. Na emaily nereagují....