• ochota a bezproblémové doručení

Vše v naprostém pořádku.

• Stránky se tváří solidně
    • Komunikace žádná.

Firma s námi začala komunikovat až po zveřejnění negativní recenze. Tónem - na stránkách je info o skluzu dodávek. Stačilo zavolat (zkoušeli jsme X krát- marně, na emaily nikdo nereagoval).Po 3 měsících dodáno- o spokojenosti po stránce kvality a provedení raději nemluvím.
    Zatím u nás jednoznačně nejhorší firma, nejhorší obchod, jednání řeznického psa. K neuvěření.

• Komunikace na dobré úrovni. Linka máme za dobrou cenu. Uvidíme kolik vydrží...
    • nemuseli jsme nikam chodit což je v téhle době velké plus

• kvalitní balení a zboží
    • ochotný pán na lince
    • ne vždy zvednou telefon na poprvé

Celkově spokojená a mohu obchod doporučit

• Žádná není
    • Před zakoupením zboží komunikuji 1A po zakoupení nekomunikuji

Před 7 týdny jsem zakoupil 2 kuchyňské linky po 5 týdnech zboží stále nedorazilo a na e-mail neodpovídaly telefon nezvedaly zkusil jsem to z jiného čísla a ejhle telefon zvedly. Při dotazu kdy mi doručí zboží mi bylo řečeno že je Covid a mají zpoždění a o zdržení zboží mají na hlavní stránce informaci !!! Projel jsem celý jejich Web a zmínka nikde jen mě odbyl jediný co tak pokud chci vrátit peníze tak mi je pošle na účet což znělo pozitivně. Řekl jsem že tedy ještě počkám. Nevím co má Covid společné s výrobou když firmy funguji ??? Rád tuto recenzi změním po dodání zboží a budu doufat v nějakou komunikaci ze strany obchodu o možném termínu dodání. Na dodání zboží jsou navázáni také řemeslníci.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Rychle doručení

Čekání na sedačku se vyplatilo. Sedačka 5. týden dorazila. Je překrásná a materiál látky působí kvalitně.

Plná spokojenost s tímto shopem. Koupena kuchyňka do firmy. Rychlost dodání super, kvalita zboží ještě víc super.

Už je to druhý, a začíná třetí týden, a zboží stále nikde, a z obchodu ani smska. Nevypadá to podle mě dobře. Asi jsem přišel o 7 tisíc.

Reakce obchodu BEST NÁBYTEK

u produktu je uvedena doba dodání 1-4 týdny.
    Pokud chcete vědět informaci o Vaší objednávce, stačí zavolat nebo naspat email.

• Dobrá komunikace s pracovníkem vyřizujícím dopravu zboží
    • Zboží bylo částečně poškozené
    • Dodání zboží bylo až za 10 týdnů od zaplacení (až po několika urgencích)

Zboží - kuchyňská linka - byla na třech místech mírně poškozená. Pracovní deska byla v jednom místě odřená, jedny dvířka od skříňky měly na kraji taky trochu odloupnutou dýhu, v jedné zásuvce byla ve vnitřní straně odřenina.

Reakce obchodu BEST NÁBYTEK

pokud byla kuchyně poškozena, mohl jste podat reklamaci a my by jsme ji řešili s výrobcem.

• zboží

Zboží levné a doprava zdarma

velmi precizní zpracovaní,výhodná cena a bezproblémová montáž díky přesnému návodu,velmi spokojený

• doba dodání a ceny
    • na nic jsem nepřišla

• Rychlost dodání, kratší než uváděno na webu.

• kvalita zboží
    • rychlost dodání
    • doprava zdarma
    • vše proběhlo bez problému

Děkuji a doporučuji

• kvalita zboží
    • kuchyně přišla po 3 týdnech ( na stránkách 2-5 týdnů)
    • komunikace mailem
    • chtějí platbu předem a nerad posílám peníze předem

• zboří za tu cenu kvalitní
    • komunikace po telefonu
    • doba odpovědi na mail - komunikace
    • jinak asi nic

Viz. výše

• Komunikace po mailu
    • pomoc s výběrem kuchyně
    • přehled
    • nic mě nenapadá

Jak pán řekl, kuchyně dorazila 3. týden. Vše bylo perfektně zabaleno a nic nepřišlo poškozené.
    Po předchozích zkušenostech to už neberu jako samozřejmost :-)

Složení nám dalo trošku zabrat, ale nejsme moc zruční :-D