rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 1 měsícem

• ochota nalézt řešení, individuální přístup
    • široký sortiment

Reakce obchodu Bestgolf

velmi děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbí a že kvitujete šířku našeho sortimentu, který neustále rozšiřujeme. Přeji hezký den a těším se na Vaši příští návštěvu. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 1 měsícem

• Okamžitá reakce a doručení! Perfektní komunikace.

Reakce obchodu Bestgolf

děkujeme za krásnou recenzi a doporučení obchodu. Objednávky zpracováváme okamžitě po jejich obdržení a ve většině případů jsme schopni objednávky odeslat v den jejich přijetí. Zdlouhavé čekání na objednané zboží zkrátka neuznáváme a nabízíme pouze produkty, u kterých jsme si jisti dobou dodání. :-)

vše OK

Reakce obchodu Bestgolf

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a při Vaší příští objednávce uděláme maximum pro Vaši 100% spokojenost. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 2 měsíci

• rychle vyřízená objednávka, skvělá komunikace

nemá

Reakce obchodu Bestgolf

jsme moc rádi, že jste byla spokojena s postupem vyřízení objednávky a že doporučujete náš obchod. Za Vaši recenzi děkujeme a přejeme krásný den. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 2 měsíci

• bezproblémové parkování před prodejnou
    • velmi ochotný personál prodejny

Moje první zkušenost s bestgolf.cz a zařazuji tento obchod na 1. místo v žebříčku oblíbenosti :)

Reakce obchodu Bestgolf

opravdu velké díky za Vaši velmi milou recenzi. :-) Jsme rádi, že jste byl při své první zkušenosti s naším obchodem spokojen a věříme, že Vás nezklameme ani příště, ať už osobně na našem obchodě, nebo během procesu internetové objednávky.

mohu jen doporučit

Reakce obchodu Bestgolf

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byl spokojen a těšíme se na naši další spolupráci. :-)

Milý ochotný personál

Reakce obchodu Bestgolf

velké díky za Vaši milou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste byla spokojena a vždy Vás rádi znovu přivítáme na našem kamenném obchodě. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 3 měsíci

• Vyborna komunikace.

Dobrý den, Libore.

Velmi děkujeme za Vaši recenzi, které si vážíme. Jsme rádi, že jste byl spokojen a doporučil jste náš obchod. Na komunikaci s našimi zákazníky si dáváme záležet a vždy nás potěší, když to zákazníci ocení. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 3 měsíci

Objednala jsem zboží, které přišlo podle objednávky. Super. Doporučuji!!!

Reakce obchodu Bestgolf

velice děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Doufáme, že zakoupený golfový vozík slouží dobře a že Vám zpříjemňuje chvíle strávené na golfovém hřišti. Pokud byste cokoliv potřebovala, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Přeji hezký den. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 4 měsíci

Ac na nakup pres internet nejsem,neverim tomu...Mohu rici,ze jsem byl prekvapen komunikaci prodejce a bleskove dodaci doby zbozi.Zbozi me nevyhovovalo,bylo poslano zpet bez problemu po telefonu vyreseno a svete div se,penize mam na ucte a to i za PPL a dobirku.Proste

Dobrý den, pane Jícho.

Děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Nevýhody nakupování přes internet si plně uvědomujeme a děláme vše, abychom tyto nevýhody maximálně eliminovali. Proto je u nás dodání zboží již do druhého dne a rychlé vyřízení vratky nevyhovujícího zboží samožřejmostí. Snažíme se uplatňovat maximálně prozákaznický přístup, proto vracíme vynaloženou částku včetně přepravného a balného. Věříme, že to naši zákazníci ocení a budou se k nám rádi vracet.

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 4 měsíci

Vse dorazilo v poradku ...a s micky hrajem a vse ok. Pak uz je to jen rukama .../ale za to zadny micky fakt nemuzou :-) /

Reakce obchodu Bestgolf

děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že míčky dobře slouží. S rukama Vám bohužel opravdu příliš nepomůžeme, ale věříme, že to určitě nebude zas tak špatné. :-)

Zatím žádné nedostatky

Reakce obchodu Bestgolf

Vaší recenze a doporučení Vašeho obchodu si velmi vážíme. Děkujeme! :-)

• Parkování

V den objednavky jsem mel pripraveno a mohl vyzvednout.

Dobrý den, Petře.

Velmi děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i příště vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 4 měsíci

• hned pripraveno k vyzvednuti, prijemny obchudek

Reakce obchodu Bestgolf

velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Objednávky k osobnímu vyzvednutí připravujeme okamžitě a je možné je vyzvednout již v den objednání. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na Vaši další návštěvu. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 5 měsíci

Rychlé dodání zboží, velmi spokojen...

Reakce obchodu Bestgolf

velice děkujeme za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Neváhejte se na nás s čímkoliv obrátit i v budoucnu. Jsme tu pro Vás a uděláme maximum, abychom opět dosáhli Vaší spokojenosti.

• dobrý

Dobrý den, Míro.

Velmi děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Vynasnažíme se, abychom při Vaší příští objednávce dosáhli Vaší 100% spokojenosti. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 5 měsíci

...SUPER KOMUNIKACE A RYCHLOST....

Dobrý den, Pedrine.

Velice děkujeme za Vaši milou recenzi. Jsme rádi, že se k nám vracíte, a že nám při svých golfových nákupech důvěřujete. Na kvalitě komunikace a rychlosti dodání si zakládáme, věříme tedy, že i při dalších objednávkách vyřídíme vše k Vaší maximální spokojenosti. :-)

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 6 měsíci

• široký sortiment, přehledný popis zboží, foto
    • žádná

spokojenost

Reakce obchodu Bestgolf

velice děkujeme za Vaši recenzi a doporučení našeho obchodu. Snažíme se nabízet maximálně široký sortiment golfového vybavení, a to pokud možno jasnou a srozumitelnou formou. Těší nás, že je to kvitováno. :-) Přejeme hezký den.

• nakoupil v obchodě Bestgolf před 7 měsíci

rychlé dodání

Reakce obchodu Bestgolf

Vaší recenze a doporučení našeho obchodu si velmi vážíme, děkujeme! :-) Na rychlosti dodání si zakládáme a doručujeme již druhý den od objednávky. Přejeme hezký den.