Rychlé dodání,dobrá komunikace

Reakce obchodu Bestent.cz

srdečně děkujeme za vaši základní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním vaší objednávky a dobrou komunikací ze strany našeho týmu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je pro nás důležité, abychom vám poskytli co nejlepší zákaznický servis.

Tým Bestent.cz

• doručení v podstatě obratem
    • široký výběr zboží

ve středu v poledne jsem objednal foliovník, v pátek ráno byl doma. Děkuji za rychlost, mohl jsem ho o víkendu postavit.

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a efektivní doručení vaší objednávky. Snažíme se, abychom zabezpečili rychlé zpracování a doručení všech objednávek, a je pro nás velkou radostí, že jste mohli mít svůj foliovník doma v tak krátkém čase. Těší nás, že jste mohli využít víkend k postavení vašeho nového foliovníku.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že vám budeme moci opět pomoci.

Tým Bestent.cz

Rychlé dodání. Všechno v pořádku.

Reakce obchodu Bestent.cz

Jsme rádi, že vám produkt přináší hodnotu a že jste spokojeni s poměrem ceny a kvality. Budeme se snažit nadále poskytovat kvalitní výrobky a služby.

Pokud máte jakékoliv další otázky, připomínky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty.

Tým Bestent.cz

Dobrá kvalita, návod na složení nic moc a ta plachta na přikrytí je bezvýznamná takže za tu plachtu palec dolů ale jinak velká spokojenost...cena vs kvalita je to dostatečně velké a pevné, něco to vydrží.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši hodnocení a upřímně nás těší, že jste s celkovou kvalitou našeho produktu spokojeni. Omlouváme se za případné nesnáze s návodem na složení, a budeme pracovat na jeho vylepšení, aby byl co nejjasnější pro naše zákazníky.

Co se týče plachty na přikrytí, litujeme, že Vás tato část našeho produktu neuspokojila. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, a rádi bychom znali více informací, jak bychom mohli tuto část vylepšit a udělat ji pro Vás více užitečnou.

Už poněkolikáté, opět OK

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši trvalou důvěru a loajalitu k našemu eshopu Bestent.cz! Jsme nesmírně potěšeni, že jsme Vás mohli opětovně uspokojit. Pokud byste měl(a) nějaké specifické připomínky nebo požadavky ohledně našich služeb, neváhejte nás prosím kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání.

• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za krásné hodnocení a pozitivní slova ohledně našich služeb na e-shopu Profigaraz.sk! Vaše spokojenost je pro nás nejvyšším cílem, a jsme nesmírně rádi, že jste ocenili rychlé dodání, vstřícnost našeho týmu a výbornou komunikaci.

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně rychlosti našich služeb na e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto nám je potěšením, že jste si všimli naší snahy o rychlé a efektivní poskytování služeb.

Jsme rádi, že Vás naše rychlost zaujala a budeme se snažit udržet tuto vysokou úroveň i v budoucnosti.

Přehledná nabídka, dobrá cena

Reakce obchodu Bestent.cz

srdečné díky za vaše pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že vám naše přehledná nabídka udělala radost a ocenili jste i naše výhodné ceny. Snažíme se neustále rozšiřovat sortiment a udržovat konkurenceschopné ceny, abychom vám mohli nabídnout co nejlepší zákaznický zážitek.

Tým Bestent

Objednáno a doručeno všechno v pořádku

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále poskytovat efektivní a promptní služby, abychom splnili očekávání našich zákazníků. Vaše slova nás těší a jsou pro nás povzbuzením k dalšímu úsilí ve zlepšování našich služeb.

Tým Bestent

• silně poškozená krytina střechy
    • proražená vnitřní stěna boudy od patek střechy při neodborném zabalení (patky vnitřního prostoru střechy namířeny přímo na tenkou desku vnitřní části boudy a staženo)
    • části, které se mají ošetřit nátěrem byly nesmyslně přelepeny izolepou a nesají nátěr (musí se vybrousit)
    • slabé zateplení, které místy zcela chybí

Výrobek po řadě oprav a investovaného času navíc, pořádného zateplení a výměně vstupních "plastů" nakonec bude sloužit svému účelu.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za poskytnutí podrobné zpětné vazby ohledně zakoupeného produktu. Omlouváme se za veškeré potíže, které jste s naším výrobkem zažil(a). Vaše připomínky jsou pro nás velmi důležité, a rádi bychom se snažili najít řešení, které Vám vyhovuje.

Chceme Vás ujistit, že bereme Vaše připomínky vážně a budeme pracovat na vylepšení našich výrobků a procesů. Rádi bychom Vám nabídli naše omluvy a zároveň bychom chtěli zjistit více informací ohledně konkrétní situace a na jaký produkt se Vaše hodnocení vztahuje.

Prosím, kontaktujte nás přímo na našem zákaznickém servisu na [kontaktní e-mail] nebo telefonicky na [kontaktní telefonní číslo]. Jsme připraveni věnovat potřebnou pozornost a společně najít vhodné řešení pro vyřešení této situace.

Omlouváme se za veškeré nepříjemnosti a doufáme, že nám dáte příležitost napravit chyby a obnovit Vaši důvěru v naše produkty.

BESTENT.CZ

• Rychlé dodani

Hezké komodky na pohled i praktické. Jsem velice spokojená.

Reakce obchodu Bestent.cz

Snažíme se neustále optimalizovat naše procesy, abychom Vám mohli poskytovat co nejlepší služby a splnit Vaše očekávání.

Pokud byste měl(a) nějaké další otázky nebo připomínky, prosím, dejte nám vědět. Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši další návštěvu našeho e-shopu.

• Dobrá cena
    • Rychlá dodávka
    • Vysoké poštovné

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně našeho eshopu BestEnt.cz. Jsme potěšeni, že jste byl(a) spokojen(a) s našimi cenami a rychlou dodávkou.

Co se týče vysokých poštovných nákladů, snažíme se neustále optimalizovat naše služby a hledat způsoby, jak minimalizovat náklady pro naše zákazníky. Jsme vděční za Vaše podněty a zvážíme možnosti, jak zlepšit i tuto část naší služby.

Tým Bestent.cz

Nákup dobrej,jen by bylo lepší proložit plastové košíčky poněvadž jeden je prasklý.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Váš nákup na našem eshopu Bestent.cz a za to, že jste si našli čas nám napsat Vaše hodnocení. Jsme potěšeni, že jste spokojený s celkovým průběhem nákupu.

Současně jsme však velmi líto, že jeden z plastových košíčků dorazil prasklý. Omlouváme se za tento nešťastný incident a chceme Vám zajistit, že se okamžitě zabýváme tímto problémem. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Prosíme Vás, abyste nám poskytl více informací o poškozeném košíčku prostřednictvím našeho zákaznického servisu na adrese [email protected]. Rádi bychom Vám co nejdříve pomohli vyřešit tuto situaci a zajistit, abyste měl všechny produkty v perfektním stavu.

Moc si vážíme Vašeho porozumění a trpělivosti. Jsme připraveni udělat vše pro to, abychom Vám zajistili příjemný zážitek z nákupu na našem eshopu.

Děkujeme Vám za Vaši spolupráci.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za krátké, ale výstižné hodnocení! Jsme velmi potěšeni, že vše proběhlo v pořádku a že jste s našimi službami na BESTENT.CZ byl(a) spokojen(a).

Rychle dodání

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za vaše hodnocení! Jsme opravdu rádi, že jste si všimli naši snahu o rychlé dodání. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a zajistit, aby vaše objednávky byly vyřízeny co nejrychleji a co nejsnazší.

• Doporučuji

Nákup po druhé a spokojenost

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že jsme mohli přispět k pozitivnímu zážitku s nákupem na BESTENT.CZ. Pokud budete mít v budoucnosti další otázky nebo přání, neváhejte nás kontaktovat.

Opěrky jsou otlučené

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme za Váš čas a zpětnou vazbu. Omlouváme se za jakékoliv potíže, které jste měl(a) s našimi opěrkami. Chceme, abyste byl(a) s našimi produkty naprosto spokojen(a), a tak se budeme snažit vyřešit tuto situaci co nejrychleji a nejefektivněji.

Pro prosbu o bližší informace a potřebu detailnějšího zkoumání problému, bychom Vás rádi požádali o zaslání fotografie otlučených opěrek na naši e-mailovou adresu společně s číslem Vaší objednávky. Tím nám pomůžete lépe porozumět situaci a urychlit proces řešení.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za Vaši trpělivost a spolupráci.

Tým BESTENT.CZ

Promptnost, informovanost

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně promptnosti a informovanosti při nakupování na BESTENT.CZ. Jsme rádi, že jste si všimli naší snahy dodávat objednávky rychle a udržovat Vás informované o průběhu procesu.

Tým Bestent

Ochota a slušnost při objednání uvedeného zboží - moc děkuji.

Reakce obchodu Bestent.cz

velmi nás těší, že jste spokojeni s naší ochotou a slušností při objednání zboží na BESTENT.CZ. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme mohli být nápomocní.

Tým Bestent

• Rychlé jednání a dodání zboží

Reakce obchodu Bestent.cz

Vždy se snažíme poskytovat nejlepší možný servis a potěší nás, že jsme to mohli pro Vás splnit.
    Pokud byste měl/a nějaké další připomínky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.