• Obchod na objednávku reagoval okamžitě

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za vaši důvěru v naši službu a za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jsme byli schopni rychle reagovat na vaši objednávku. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a jsme tady, abychom vám poskytli co nejlepší možnou službu. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Reakce obchodu Bestent.cz

Vaše zpětná vazba o rychlosti je pro nás velmi povzbuzující. Jsme rádi, že jsme splnili vaše očekávání v této oblasti. Pokračujeme v naší snaze poskytovat rychlé a spolehlivé služby pro naše zákazníky. Děkujeme vám za podporu a důvěru.

tým bestent.cz

Rychlé dodání, výborná kvalita .....

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Těší nás, že naše rychlé dodání a výborná kvalita vás oslovily. Jsme rádi, že jsme naplnili vaše očekávání a doufáme, že se na nás obrátíte i v budoucnosti. Pokud budete mít jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

tým bestent.cz

Byla to moje první objednávka, zatím jsem spokojena.

Reakce obchodu Bestent.cz

Samozřejmě! Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že vaše první zkušenost s nákupem na našem eshopu byla pozitivní. Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

tým bestent.cz

Rychlost dodání v pořádku.

• Všechno v pořádku

Reakce obchodu Bestent.cz

Samozřejmě, rádi slyšíme, že jste s našimi službami spokojeni! Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Pokud byste měl(a) jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za vaši dôveru a těšíme se na vaši příští návštěvu na našem eshopu Bestent.cz!

• expres dodání

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jste byli spokojeni s naší expresní dodací službou. Snažíme se, abychom co nejrychleji doručili objednávky našim zákazníkům, a vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Děkujeme, že jste si vybrali náš eshop a těšíme se na další příležitost vám sloužit. Pokud budete mít jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

• rychlé dodání zboží

ber přípomínek

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme velmi pěkně za vaši zpětnou vazbu. Jsme nesmírně rádi, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním Vaší objednávky. Vždy se snažíme, abychom našim zákazníkům poskytli vynikající službu a rychlé dodání je pro nás jednou z našich priorit. Pokud byste měli jakékoli další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám spoustu radosti s Vašimi produkty z bestent.cz!

• Levné kvalitní rychlé

Reakce obchodu Bestent.cz

velké díky za vaši ohromnou pochvalu! Jsme opravdu potěšeni, že jste si všiml(a) naší snahy nabízet levné, kvalitní a rychlé služby. Udržovat tuto rovnováhu je pro nás velmi důležité, a tak je skvělé slyšet, že se nám to daří.

Tým Bestent.cz

Slušné ceny zboží, rychlé a bezproblémové doručení.

Reakce obchodu Bestent.cz

srdečně děkujeme za Vaši pochvalu! Jsme rádi, že naše ceny jsou pro Vás přijatelné a že jste byl(a) spokojen(a) s rychlým a bezproblémovým doručením objednaného zboží. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout pozitivní nákupní zkušenost.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás!

Rychlost

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně rychlosti doručení. Snažíme se maximalizovat spokojenost našich zákazníků tím, že zajistíme, aby jejich objednávky dorazily co nejdříve.

Pokud byste měl(a) nějaké další připomínky nebo dotazy ohledně našich služeb, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom Vám pomohli.

Tým Bestent.cz

• Zboží přišlo do 2 dnů a bylo levnější než u ostatních prodejců.

Reakce obchodu Bestent.cz

Jsme velmi potěšeni, že jste s našimi službami spokojeni.

Naše hlavní prioritou je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty s rychlým doručením za konkurenceschopné ceny. Je skvělé slyšet, že jsme splnili vaše očekávání a že jste si našli v našem eshopu výhodný nákup.

Pokud byste měl(a) jakýkoliv dotaz nebo další přání, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Rychlé dodání,dobrá komunikace

Reakce obchodu Bestent.cz

srdečně děkujeme za vaši základní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním vaší objednávky a dobrou komunikací ze strany našeho týmu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a je pro nás důležité, abychom vám poskytli co nejlepší zákaznický servis.

Tým Bestent.cz

• doručení v podstatě obratem
    • široký výběr zboží

ve středu v poledne jsem objednal foliovník, v pátek ráno byl doma. Děkuji za rychlost, mohl jsem ho o víkendu postavit.

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme velmi rádi, že jsme vám mohli poskytnout rychlé a efektivní doručení vaší objednávky. Snažíme se, abychom zabezpečili rychlé zpracování a doručení všech objednávek, a je pro nás velkou radostí, že jste mohli mít svůj foliovník doma v tak krátkém čase. Těší nás, že jste mohli využít víkend k postavení vašeho nového foliovníku.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky nebo dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že vám budeme moci opět pomoci.

Tým Bestent.cz

Rychlé dodání. Všechno v pořádku.

Reakce obchodu Bestent.cz

Jsme rádi, že vám produkt přináší hodnotu a že jste spokojeni s poměrem ceny a kvality. Budeme se snažit nadále poskytovat kvalitní výrobky a služby.

Pokud máte jakékoliv další otázky, připomínky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho radosti s našimi produkty.

Tým Bestent.cz

Dobrá kvalita, návod na složení nic moc a ta plachta na přikrytí je bezvýznamná takže za tu plachtu palec dolů ale jinak velká spokojenost...cena vs kvalita je to dostatečně velké a pevné, něco to vydrží.

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši hodnocení a upřímně nás těší, že jste s celkovou kvalitou našeho produktu spokojeni. Omlouváme se za případné nesnáze s návodem na složení, a budeme pracovat na jeho vylepšení, aby byl co nejjasnější pro naše zákazníky.

Co se týče plachty na přikrytí, litujeme, že Vás tato část našeho produktu neuspokojila. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná, a rádi bychom znali více informací, jak bychom mohli tuto část vylepšit a udělat ji pro Vás více užitečnou.

Už poněkolikáté, opět OK

Reakce obchodu Bestent.cz

děkujeme Vám za Vaši trvalou důvěru a loajalitu k našemu eshopu Bestent.cz! Jsme nesmírně potěšeni, že jsme Vás mohli opětovně uspokojit. Pokud byste měl(a) nějaké specifické připomínky nebo požadavky ohledně našich služeb, neváhejte nás prosím kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě, a těší nás, že jsme splnili Vaše očekávání.

• Rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za krásné hodnocení a pozitivní slova ohledně našich služeb na e-shopu Profigaraz.sk! Vaše spokojenost je pro nás nejvyšším cílem, a jsme nesmírně rádi, že jste ocenili rychlé dodání, vstřícnost našeho týmu a výbornou komunikaci.

Rychlé dodání.

Reakce obchodu Bestent.cz

Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně rychlosti našich služeb na e-shopu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto nám je potěšením, že jste si všimli naší snahy o rychlé a efektivní poskytování služeb.

Jsme rádi, že Vás naše rychlost zaujala a budeme se snažit udržet tuto vysokou úroveň i v budoucnosti.

Přehledná nabídka, dobrá cena

Reakce obchodu Bestent.cz

srdečné díky za vaše pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že vám naše přehledná nabídka udělala radost a ocenili jste i naše výhodné ceny. Snažíme se neustále rozšiřovat sortiment a udržovat konkurenceschopné ceny, abychom vám mohli nabídnout co nejlepší zákaznický zážitek.