• je partnerem Lyoness

• Od lokomotivy pres rakve po olejovky
    • Nerozdavaji zadarmo

Obchod ma kamennou prodejnu a neni to e-shop z kuchyne.

• Objednávka byla vyřízena rychle,
    • ta dáma na kase se i lehce usmívala,
    • zboží dosud funguje!
    • neznám

Bezproblémový nákup

Reakce obchodu Bestel

děkujeme mnohokrát za Váš nákup a přejeme hezký den.

Bestelshop.cz

• Rozbalí, Předvedou, termín dodrží, operativně jsem změnil místo odebrání

seriózní.

Reakce obchodu Bestel

děkujeme mnohokrát za Váš nákup a přejeme hezký zbytek dne.

Besteshop.cz

• Profesionální jednání, vstřícný přístup a serióznost
    • Možnost uplatnění slev nebo individualizace cen při opakovaných nákupech nebo při překročení určitého objemu nákupu

-Solidní autorizovaný prodejce
    -Rozumné ceny
    -Dobré zkušenosti vč. poradenství
    -Snaha personálu o vyjití vstříc zákazníkovi
    -Ano, doporučuji
    -Profesionalita prodavačů, relativně nízké ceny kvalitní techniky - aut. prodejce

• ceny jsou velmi příznivéja

• odborné zkušenosti
    • nemá

pokud se jedná o znečku Panasonc jednoznačně doporučuji

• velmi kvalitní komunikace se zákazníkem
    • výborné ceny
    • možnost osobního odběru v centru Prahy

• dobrá komunikace a zájem o zákazníka,
    • dobrá dostupnost pro osobní odběr.
    • zatím o žádných nevím

serioznost, vstřícnost a komunikace
    se zákazníkem, ochota a dobrá dostupnost
    pro osobní odběr.

Koupili jsme zde novinku - mikrosystém Panasonic, který jiné obchody zatím nenabízely. U výrobku, který jsme objednali, obchod nabídl, že zboží doveze sám, ovšem několik dní trvalo, než jsme našli vhodný termín, přestože jsem většinu dní doma. Zboží jsem mohla převzít v pátek 18. 5. i v pondělí 21. 5., ale byl mi nabídnut termín úterý 22. 5., kdy jsem byla výjimečně v práci. Ve středu 23. 5. jsem byla doma do 15.00hod., ale kurýr to rovněž nestihl, proto zboží doručili po vzájemné dohodě až ve čtvrtek 24. 5. Komunikace dobrá, několikrát zavolali, abychom domluvili dovoz. Obchod bych doporučila ostatním, kromě delší dodací lhůty nemám, co bych vytkla. A vzhledem k druhu zboží (elektronika - mikro systém) jsem spíše uvítala, když zboží dovezli přímo z firmy, než aby jej posílali poštou, kde s balíky nezachází často v rukavičkách.

• rychlá komunikace, zřejmě potřebujou rychle něco (cokoliv) prodat :-)
    • maj asi pocit, že zákazník je totální debil

Chtěl jsem si v tomhle shopu objednat TV, která byla v danou chvíli na netu nejlevnější...měl jsem specifický požadavek na objednávku, takže jsem to řešil s prodejcem přímo po e-mailu. Po několika vyměněných e-mailech mi bylo řečeno ať objednávku provedu klasicky přes e-shop, jenže než jsem stihl objednat tak najednou z ničeho nic cena poskočila o 2 tisíce nahoru. Poslal jsem tedy mail, že teda rozhodně nic neobjednám...cena skočila během minuty o 1 tisíc dolu. Už se mi nikdo neozývá....což je vlastně jen dobře, protože si tady toho povedenýho obchodníčka škrtám ze seznamu :-)

• Komunikace se zákazníkem

• Velice dobra komunikace obchodu.

• Opravdu zavolali, ze je zbozi pripraveno k vyzvednuti.

Nemohu soudit, protože zboží ještě nemají skladem. Slíbili, že se do dvou týdnů ozvou, dnes je to dvanáctý den, tak uvidíme.

• Authorized Dealer of Panasonic.
    • Own Transport guarantees safe delivery.
    • Good Prices
    • Knowledgeable staff.
    • Only delivers in certain areas on certain days, meaning delivery time could be a little longer than standard.

Would highly recommend. Very helpful personnel. Own delivery service excellent, if not always next day. Authorized dealer hopefully means any problem can be sorted directly.
    Thank you for your help.

• Znalost v detailech zařízení a vstřícnost. Ochota předvést zařízení na které jsem předem upozornil že si jej nekoupím.
    • Malé prostory.

Rozhodně doporučuji. Profesionální znalosti. Radost se zeptat.

• objednala jsem po internetu a osobně převzala
    • nevím

bez probému

• Nízká cena
    • Osobní odběr - cca 3-5 minut chůze od Národního muzea
    • Žádné jsem nezaznamenal

Zakoupil jsem si zde sluchátka Panasonic. Během dopoledne jsem si je zamluvil a hned si pro ně vyrazil. Sluchátka jsem už měl připravená a ještě byla v podstatě za jednu s nejnižších cen na trhu.

• malý obchod - kamenný, více komunikace, vysvětlení produktu mezi zákazníkem a prodejcem

dobrý obchod