• Balení neobsahovalo česky psaný návod.
    • Ve faktuře byla pravopisná chyba, zřejmě byla vystavena cizincem.
    • Nebyl dodržen ráno sdělený čas dodání na určité místo.

• super cena
    • druh zboží které jinde nemají
    • komunikace s obchodem
    • kvalitní balení dodávky
    • rychlost dodání

pracují rychle a kvalitně,..

Objednala jsem si mobilní telefon v určité barvě, ale dorazil mi mobil v barvě jiné, než jsem chtěla (odporně červený :-) ) Psala a volala jsem na Bestcena, kde nějaká paní zařídila svoz telefonu v dalším pracovním dni, to vše klaplo. Ale zatím mi nebyl dodán objednaný a zaplacený tlefon, tak uvidíme. Chápu, že se při vyřizování objednávky může stát chyba a člověk sáhne ve skladě po jiném zboží, než které jste si objednali, ale každopádně na tu chybu pak doplatí jen zákazník, kdy má další práci s řešením reklamace, vrácením špatně dodaného zboží, a hlídáním dodání správného

• komunikativnost

• Přišel mi jiný telefon, ktery sem reklamoval a odeslal zpět přes kuryra. Prý bordel ve skladě. Už je to 10 dni a stale čekám!!!

• nejnižší cena mobilu na netu
    • nejhorší je podvodné jednání , kdy zamlčí, že když zakliknete dopravu a prodlouženou záruku ZDARMA, tak Vám naskočí program GENIUS a tím pádem NENÍ ZBOŽÍ VAŠE, MÁTE HO JEN V PRONÁJMU !! volala jsem, paní mi systém vysvětlila, že jde "jen o DPH" , ale nejde o klasický Nákup !!
    • na mobil jsem spěchala, úhrada ráno 16/9, dvě urgence 17/9, žádné info o dopravě, příslib, že do 20/9 dorazí ! takže zboží evidentně nemají skladem, jiné e-shopy obvykle odesílají zboží v den on-line úhrady (hradila jsem kartou) v tomto e-shopu už nakupovat nikdy nebudu

Tato firma, společně s firmou Turbado a CzechCom se snaží ojebávat stát o DPH a jak se jim to parádně daří.
    Rád bych připojil tyto odkazy a případný návrh Vám ostatním, co není jedno, že někdo holí náš český stát o nemalé peníze.

Finanční úřad, který projednat tyto skutečnosti musí a dále odkaz na stížnost na ČOI, která taktéž musí konat.

Případně mi napište na: [email protected] a něco vymyslíme.

Reakce obchodu Bestcena

Vaše rezence bohužel nijak nereaguje na nabídku našich produktů či služeb, ani Vaši osobní
    zákaznickou zkušenost. Má pouze za cíl poškodit náš eshop pod anonymní recenzí i emailovou
    adresou.

Provozovatelé našich eshopů podnikají dle platné legislativy a dlouhodobě se ke svým zákazníkům
    chovají velmi korektně. Vaši snahu lze vnímat pouze jako nekalosoutěžní konkurenční jednání.

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a samozřejmě i objednávku.
    Průměrná doba dodání je 48 hodin a snažíme se pracovat i na jejím zrychlení.

• Paní ochotně objednavku stornovala
    • Telefon vám neprodaj,ale dlouhodobě pronajmou.To jsem se dočetl v recenzích obchodu,ale až po objednání.

Ceny mají levné,ale proto že se jedná o pronajem,kde se neplatí DPH .Doporučuji si raději připlatit pár korun a zakoupit na serioznejsim obchodu

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás, že jsme Vás nedokázali nabídkou našich služeb přesvědčit.
    Budeme se snažit o jejich lepší prezentaci.

Máte samozřejmě plné právo těchto služeb nevyužít, či požádat o storno Vaší objednávky.

tým Bestcena.cz

• Chybjel mi český popis telefonu

• Dobrá cena, rychlost dodaní.
    • Vše OK.

• Přehledná nabídka
    • Skvělé ceny

• Byl to můj druhý nákup a jsem spokojen.
    • Nemám

Poměr cena výkon.

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši opakovanou objednávku.
    Těší nás Vaše spokojenost.

• Spolehlivost
    • Široký sortiment
    • Možnost nákupu rozbaleného zboží
    • Bezproblémovost
    • Vrácení, výměna, záruka, řešení bez problému
    • Nemožnost výběru více způsobů dopravy, i když s PPL nikdy nebyl žádný problém, někdo to může shledávat jako určitou nevýhodu.

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a samozřejmě i objednávku.
    Připravujeme implementaci dalších variant přepravy, přesto musíme vyjádřit spokojenost nad službami PPL.

tým Bestcena.cz

Objednavka byla vyrizena velmi rychle

• rychle dodani bez prublemu

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši objednávku a vážíme si rovněž kladné recenze.

tým Bestcena.cz

• Obchod hraje na schovávanou: tváří se jako český, dodavatelem je slovenská firma, faktura přijde od anglické firmy. Pokud nebudete opatrní, místo nákupu uzavřete smlouvu na pronájem. V průběhu nákupu to nikde není uvedeno, pronájem se neustále tváří jako bezplatná služba. Sice jde pravděpodobně o snahu vyhnout se DPH, i tak se mi takové praktiky nelíbí.

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Služba Genius nabízí nadstandardní výhody našim zákazníkům. Vše je uvedeno v našich obchodních podmínkách, pro případné nejasnosti jsme Vám k dispozici na naší informační lince a emailové adrese.

Dlouhodobý pronájem je pouze jednou z možností kterou našim zákazníkům nabízíme.
    V případě že zvolíte dlouhodobý pronájem zaplatíte plnou částku při převzetí zboží a neplatíte již žádné další poplatky. Zboží Vám zůstává, máte možnost ho vrátit nebo vyměnit za nový model, ale nikdy ho po Vás nebudeme vyžadovat zpět.

Veškeré informace o našem eshopu naleznete na našich internetových stránkách.

Bestcena.cz

• doplnit nabídku konkrétního výrobku o manuál provozu

doplnit u dodací adresy firmu, mnozí objednatelé hodlají přebírat zboží v práci, nestačí jen jméno, ul. +č.p. , město, psč

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi a návrhy co bychom mohli vylepšit. Ceníme si názorů našich zákazníků a budeme se Vašimi připomínkami zaobírat.

Bestcena.cz

• nejlepší cena

Reakce obchodu Bestcena

Děkujeme za Vaši objednávku, budeme rádi pokud v budoucnu opět využijete našich služeb.