Potřeboval jsem vylepšit zvuk ve svém Civicu X, ale nechtěl jsem investovat větší sumy za rozsáhlejší realizace, které jsem našel u různých konkurenčních prodejců. (Montáž jsem nechtěl dělat sám.) V bestaudiu mi poradili s výběrem konkrétních reproduktorů a nabídli brzký termín montáže. Vše proběhlo hladce, pánové jsou profíci. Sdělili mi také přibližnou úroveň zlepšení - kolem 20-30%, což bylo realistické. Zvuk se tak zlepšil z velkého podprůměru na příjemný poslech - takové minimum co bych v moderním autě očekával. Celkově tedy rozhodně doporučuji a pokud bych se rozhodl dále zvuk vylepšit, udělal bych si výlet do Plzně znovu - i rozsáhlejší realizace zde jsou cenově přijatelné.

Nedávno jsem koupil reproduktory na tomto e-shopu. Jsem více než spokojený s komunikací obchodu i přesto že jsem potřeboval zásilku do určitého data a Zásilkovna balíček z důvodu nadlimitní zásilky poslala zpět do obchodu tak komunikace s obchodem byla na jedničku a vše dopadlo nakonec skvělé. Reproduktory jsem měl do data kdy jsem potřeboval. Doporučuji každému kdo si tu chce něco pořídit.

• Rychlé dodání objednaného zboží, dobrá komunikace s obchodem, ochota poradit s následnou instalací do vozu. Doporučuji.

• Fajn komunikace,

• Vše v pořádku

Jak je možné, ze když nemají zboží skladem, tak mi ho dovolí systém objednat? Pak mi píšou mail, ze ho nemají a vrátili mi peníze…

Nejlepší obchod pro ozvučení aut

• Přehlednost web stránek, ceny, rychlost dodání

Po tel. domluvě nachystali i materiál na zapojení. Super příprava .

• Sortiment
    • Ochota poradit
    • Dobré ceny

• Velmi rychlé dodání, vstřícnost, poradenství po tel. Vše na 1.

Mohu jen doporučit.
    Ví co prodávají, v případě neznalosti poradí atd.
    Zboží dorazilo druhý den po objednání.

Reproduktory 165 mm sice dorazili v pořádku a včas, ale distanční kroužky byly na repro 130 mm. To nikdo není schopen kroužky přiložit na repro, by ihned poznal, že nepasují?

Super, pěkné zabalené.

• Rychlé vyřízení objednávky

Kupoval jsem reproduktory pro mě neznámé firmy Awave a po montáži,kterou jsem provedl opravdu poctivě a precizně musím jen smeknout.Škoda že to zde nejde přehrát.Změna je až neuvěřitelná a to jsem se už dopředu smířil s tím,že to za ty peníze nebude žádný zázrak.Navíc jsem ještě po poradě dostal návod, jak na vytlumeni dveří a co použit za materiál.Za mě tuto firmu mohu jen doporučit.Diky

• Ochota

Parádní komunikace - byla potřeba změna ohledně zboží, takže mi volali ještě v den objednávky a vše vyřešili lépe, než jsem čekal! Díky

• slušné ceny
    • kvalitní vyrobky

objednal jsem a zboží dorazilo včas

• Velice rychlá komunikace

Jsem spokojený , repráky namontovány , hrají velmi dobře . Doporučuji