Dobrá komunikace, ochota. Kvalitní telefony

• Super rychlé vyřízení

• Super rychlost dodání
    • Kvalitní přístup

• rychlost dodání

• Seriozní jednání, výměna nebo vrácení zboží bez problémů.

• Rozsáhlý sortiment, nízké ceny
    • Poplatek za dodání na výdejní místo, nemožnost platby při odběru

Při objednání možnosti doručení přes PPL bylo uvedeno zavádějící "zdarma", ovšem při konkrétním výběru doručení na pobočku byla již připočítávána cena 55,- Kč. Při dodání na zásilkovnu (připočteno 50,- Kč k ceně zboží) je možnost platby omezena na 2 varianty - bankovním převodem nebo online kartou. Schází možnost uhradit platbu za zboží při jeho odběru. Zboží objednáno ve čtvrtek 4.1., dodáno v pondělí 8. 1. 2018 až po víkendu - určené výdejní místo funguje Po-Ne od 9:00-21:00.

• Serioznost

Vše o.k.

• nízké ceny
    • dostatečný výběr

Doporučuji spolehlivý obchod.

• Zboží (pouzdro na telefon) jsem musel vrátit, protože jsem vybral nevhodný výrobek. Vrácení proběhlo velmi rychle, mají na to připravený formulář na internetu, jen jsem vyplnil, vytiskl a odeslal zpět se zbožím.

Byl to můj první nákup, ale bohužel jsem ho musela vrátit, jelikož se mi nehodil. Částka byla vrácena velmi rychle,vřele doporučuji!

• Rychlost dodani

Opakovaný nákup,spokojenost.Ryhlost dodání druhy den.

• vybavovanie reklamacii je otras

Absolutne neodporucam tento obchod. Prisiel mi telefon ktory sa raz za cas (niekedy 2x za den, niekedy raz za tyzden) sam od seba restartuje. Poslal som ho na reklamaciu, a vratili mi ho s tym ze 'splnuje predpisane parametre v ich teste'. Co je pre mna absolutne irelevantne ked mne proste nefunguje. Restartuje sa uplne nahodne, pri roznych aplikaciach, proste vadny kus, ale pri reklamacii sa vas chcu len zbavit. Okrem tohto som s tymto eshopom dalsie problemy nemal, ale to je tiez irelevantne kedze mam doma nepouzitelny telefon za 5 tisic a nie je ziadna snaha od Beryko ho opravit. Lutujem ze som v tomto obchode nakupoval viac ako raz, uz nikdy.

• dobré ceny, rychlost odeslání, platba kartou online

• Zboží které jsem koupil měli jako jediní v ČR
    • Nevím

• Zboží mělo být doručeno 28.12. a je 6.1., stále není u adresáta...

• Rychlost, vse v poradku

Neobjednával jsem autonabíječku, jak uvádíte v dotazníku spokojenosti, ale 2 tvrzená krycí skla k mobilům. Ta také dorazila, problém nebyl.

• Skvělá komunikace, vše bylo tak, jak slíbili.

Spolehlivý obchod, skvělá komunikace, rychlé vyřízení. Můžu jen doporučit.

Skvela komunikace plus rychle doruceni i presto, ze byl predvanocni shon.

• vše ok

Jako vždy z tohoto e-shopu naprostá spokojenost.