Šlo o první zkušenost - neměla vady

Tým BerlingerHaus

• Zboží bylo doručeno za velmi krátkou dobu

• Spolehlivost

Tým BerlingerHaus

• Nádobí je velmi lehoučké, snadno udržovatelné v čistotě.
    • ------

Začala jsem u Berlingerhaus nakupovat po Vánocích po té, co mi dcera k Vánocům dala nože na otočném stojanu. Jsem velmi spokojena.

• rychlé doručení
    • dobře zabalené - zboží se nemohlo nic stát
    • kvalitní produkty

• Velmi klalitní nože
    • Velmi dobrá cena
    • Zboží bylo doručeno v pořádku a velmi rychle

• 1aaa kvalita

koupil jsem panev a nikdy predtim jsem se nesetkal s takovou kvalitou manzelka si ji nedovede vynachvalit uz predtim jsme koupily hrnec a take perfektni doufam ze to nebyl posledni nakup

• rychlost dodani
    • velký výběr

• Dobrá komunikace
    • Rozumná doba dodání
    • Dobrá cena

Super komunikace,velký a kvalitní výběr, jsem velice spokojená.Určitě zde opět nakoupím.

Bezproblémové jednání. Rychlost dodání.

Obchod mne překvapil rychlosti vyřízení objednávky a komunikaci.Hlavne si nesplest eschopy.mne se to stalo Berlingehaus cz.cz je v komunikaci uplne jinde,tam byli moje zkusenosti jine, takže pozor na koncove cz ty s jedním jsou jedničky

• I pres garanci dodani zbozi pred Vanoci (23.12.) bylo mi doruceno az 27.12 a to bez omluvy nebo upozorneni,ze zbozi nedoruci ani toho 23.12.,kdy jsem na kuryra cely den cekala.A to jsem mela mit expresni dodani do druheho dne. Pro me je to nesolidni jednani, jiz pri mem objednani 21.12. obchod vedel ze mi zbozi nedokazi forucit do Vanoc,presto tam zmiňovanou poznamku -zbozi u vas 23.12. ponechaji.Proste hlavne zaplat,my mame kseft a zakaznik a jeho potreby nas nezajimaji. Se zbozim jsem spokojena,ale uz si zde nic neobjednam vzhledem k jejich chovani k zakaznikum.

Reakce obchodu Nádobí BerlingerHaus

Dobrý den Vážený zákazníku, porosíme o informaci, kde jste na na našem e-shopu nalezla garanci doručení do vánoc při objednání 21.12.2020. Na webu i v podmínkách dopravy bylo uvedeno, že garantujeme doručení do Vánoc při objednávkách vytvořeních do 14.12.2020, Vaše objednávka byla vytvořena až po tomto datu. viz odkaz, kde je tato informace ještě stále uvedena - https://www.berlingerhaus-cz.cz/Dostupnost-a-expedice-zbozi-a7_0.htm
    Termín doručení u produktu zní Zboží Vám můžeme doručit již.... Nikoliv jak uvádíte "zboží u Vás" či dokonce garantujeme doručení do...
    Dále termín dodání uvedený u produktu je pouze informativní - proto je tam také uvedeno, můžeme doručit do a nikoliv doručíme do.
    Velice nás Vaše recenze mrzí, jelikož jsme Vaši objednávku vyřídily jak nejrychleji to jen v danou dobu šlo a nemůžeme za to, že dopravce Vám balík nestihl doručit do Vánoc, ale až po Vánočních svátcích. Je totiž logické, že ve dny pracovního volna - což Vánoční svátky jsou, dopravci nejezdí. Dle sledování zásilky zůstal balík 23.12.2020 na doručovacím depu a nebyl předán na rozvoz z důvodu překročení kapacity rozvozoví trasy.
    Nemyslíme si, že bychom se k zákazníkům chovali nějak nekorektně a však vzhledem k výše uvedenému, si za daný problém může bohužel zákazník sám, nikoliv prodejce, jelikož jsme Vám dali veškeré potřebné informace k dispozici, ještě před vytvořením objednávky. Zda by bylo reálné doručení do Vánoc jste se mohla před vytvořením objednávky telefonicky či písemně informovat, či si dané informace přečíst na našich stránkách.
    Samozřejmě se za danou situaci omlouváme, bohužel ale nebylo v našich možnostech jakkoli dané situaci předejít, jelikož jste si zboží objednala po termínu garantovaného doručení do Vánoc.
    Tým Berlingerhaus

• Přehlednost obchodu
    • Kvalitní produkty
    • Rychlost dodání zboží
    • Skvělá komunikace

Konečně mlýnky které splnily to co jsem požadoval, kvalitní materiál a design

• obchod měl zboží, které jsem potřeboval

celková spokojenost

• Rychlé doručení i před Vánoci