• dobré ceny

Děkujeme :-)

Zboží dorazilo úplně jiné za stejnou cenu. Kontakt neberou.

Reakce obchodu Berge.cz

Obratem vyměněno samozřejmě na naše náklady, skladník to popletl. Omlouváme se.

• Zboží bylo dodáno bez faktury. Na výzvu e-mailem nebyla zpětná reakce. Telefon nikdo nezvedá.

Špatná komunikace. Nereagují na výzvu dodání faktury za dodané zboží.

Reakce obchodu Berge.cz

Faktury posíláme e-mailem, zkontrolujte si prosím spam složku :) a děkujeme za negativní recenzi kvůli nevytisknuté faktury...

• Zboží došlo poškozené

Reakce obchodu Berge.cz

A obratem na naše náklady vyměněno. Když to kurýr rozbijte, není to naše chyba.. Děkujeme za recenzi.

• již týden připravují moji objednávku a stále nic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tato firma nekomunikuje neposlali mi záruční list všechno bylo v angličtině neberou telefony nikomu tento obchod nedoporučuji

Reakce obchodu Berge.cz

Záruční listy se nemusí posílat, stačí doklad o koupi. Ze zákona máte záruku automaticky 2 roky, ani nemusíte mít papírový doklad.

U všech trubic prasklé koncovky

Reakce obchodu Berge.cz

Bylo to přepravcem, ne námi a vyměnili jsme Vám to :)

• Velký výběr
    • Dobré ceny
    • Zabalení produktu v papíru
    • Zářivka přišla prasklá

Pozor na koupi trubicových zářivek. Světlo včetně zářivek bylo zabaleno pouze v papíru, v přepravě (Česká pošta) se samozřejmě balík poškodil a jedna zářivka úplně praskla (i průmyslová lampa se trochu rozbila).

Reakce obchodu Berge.cz

Dobrý den, stačí se nám ozvat, poslat fotku poškozeného produktu a obratem dopošleme :-)

Nefunguje

Reakce obchodu Berge.cz

Dobrý den, a co konkrétně nefunguje? Pokud je něco v nepořádku, v první řadě kontaktujte nás a nemusíte psát negativní recenze hned :-)

Reflektor přišel rozbitý.

Reakce obchodu Berge.cz

Pokud je něco v nepořádku, stačí nás kontaktovat a zařídíme výměnu zboží. Neevidujeme od Vás ani e-mail ani telefon, jen negativní recenzi na základě toho, že pravděpodobně kurýr rozbil Vaší zásilku.

• Objednané zboží nedodali

Reakce obchodu Berge.cz

Vaše zásilka je v přepravě: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=DR9759028897C, česká pošta má před Vánoci trochu problém dodat do druhého dne.

• Pomalá reklamace

Super levné a rychlé dodání, jen reklamace se táhne. Já vím, že na to mají ze zákona 30 dní (reklamované 15.11., dnes je 24.11.), ale dobrý obchod se aspoň ozve a snaží se to vyřešit co nejdříve. Jedno led světlo dorazilo bez trafa a u jednoho led světla fungovali jen 3 diody z 9, a to ještě jen tak pomrkávali.

Reakce obchodu Berge.cz

Dobrý den, standardně řešíme reklamace obratem, nečekáme na 30 dnů, nicméně máme teď vrchol sezóny, mraky objednávek i dotazů a hodně lidí ve firmě nemocných, tak se snažíme, jak to jen jde. Děkujeme za trpělivost. Tým BERGE.cz

Už to bude měsíc co jsem zboží ojednal a zatím nedošla ani faktura, natož zboží. Přichází pouze opakovaně dotazníky o spokojenosti s nákupem.

Reakce obchodu Berge.cz

to je tím, že Vaše objednávka není dosud uhrazena. Posílali jsme Vám opakovaně výzvu k zaplacení, ale bez reakce.

Tým BERGE.cz

Přestože zboží bylo zaplaceno, dosud nedorazilo.
    Obchod nekomunikuje - nelze se dovolat, na emaily nereagují.

Reakce obchodu Berge.cz

Vaše objednávka je v pořádku doručena. E-mail ani telefon od Vás bohužel neregistrujeme. Nespletl jste si obchod?

Tým BERGE.cz

Mám pochybnost k funkčnosti výrobku, i když obchod tvrdí, že má mnoho spokojených zákazníků.
    Komunikace s obchodem je velmi špatná.

Reakce obchodu Berge.cz

Dobrý den, a proč nám tu pochybnost nenapíšete nebo nezavoláte? Namísto psát negativní recenze se stačí na nás obrátit a ihned vyřešíme, pokud je nějaký problém :-) zatím od Vás neevidujeme nic.

Tým BERGE.cz

• Zboži byli doručení, ale zapomněli na něco. Teď obchod se mnou vůbec nekomunikuje.

Zboží byli doručení , ale zapomněli na něco. Teď obchod se mnou vůbec nekomunikuje.

Zboží mi přišlo rozbité a odeslala jsem ho zpět. Telefonní číslo u objednávky sice bylo,ale nikdo telefon nebere a na e-mail mi nikdo neodpověděl. Doufám,že se mi někdo ozve a vyřešíme to a nepřijdu o peníze,které jsem zaplatila

Zboží lámpu měli na skladě 50 ks po objednání a zaplacení zboží napsali vyprodáno naštěstí peníze vrátili

• Zboží nedostatečně zabaleno
    • Zboží přišlo poškozené

Už jsem vám posílal Email hned pří doručení že zboží je porušené a nedoštatečně zabalené a odpověď žádná a ještě máte tu drzost chtít jak jsem spokojen s nákupem to snad není pravda číslo objednávky bylo 2023114141 s pozravemKlimpera Karel

Reakce obchodu Berge.cz

Vše jsme vyřídili ke spokojenosti klienta, zaslali mu nové zboží na naše náklady. V e-mailu byl klient spokojen, ale tady bohužel ne. A my dotazníky neposíláme, jde to automaticky z heureka.cz

• Nelze provést montáž světlo nedrží

Reakce obchodu Berge.cz

Dobrý den, nevím co k tomu dodat, neevidujeme od Vás žádnou reklamaci ani e-mail, že by něco nebylo v pořádku. Koupil jste si standardní LED slim 120 cm panel, kterého jsme prodali již tisíce kusů bez žádných problémů.

Tým Berge.cz