• Bylo to v pořádku.

Škoda, že zboží chodí trochu déle, ale na to že je ze zahraničí to nevadí, hlavní je, že přišlo :)

Spokojenost

• Spolehlivý e-shop, platba předem a zboží dodáno v pořádku

• Platba předem a zboží v pořádku dodáno. Zcela spolehlivý e-shop Doporučuji

super rychlé jednání e-shopu

Spolehlivý a příjemný obchod s hezkým zbožím a dobrými cenami.

Ochotný e-shop a zboží prostě top. Určitě nakoupím znovu

• Úžasné sexy věci,velikosti sedi , kvalitní vypracování výrobku.Velmi ráda u Vás nakupují.

Včasná informovanost o pohybu objednávky

• Kvalita
    • Prozákaznický přístup

Za mne není co dodat 100% spokojenost.

• Seriózní jednání

Objednala jsem pet veci a vsechno mi sedi!

• Nevrací poštovný při vrácení nekvalitního poškozenýho zboží,poštovné není zdarma jak na svých stránkách píší,když se podívate na konkurenční shopy jako třeba *** konkurenční obchod*** tak tam mají o 100kč vše levnější než na Beleru takže tu stovku navíc dáváte do poštovneho které je "zdarma" Nekvalitní zboží které je vyráběno z hnusneho elastanu,křivé a páravé švi

Řeknu vám to upřímně a svými slovy,tento e shop jsem minulý rok pochválila z důvodu že mi na příští nákup přišla nabídka slevy :) jinak svetr který mi přišel byl sice z pevneho materialu ale nedá se nosit a páře se.Chtěla jsem dát eshopu ještě šanci tak jsem si objednala krajkové tričko a svetr carmen,krajkové tričko super ale svetr který byl v hodnotě skoro za 1000kč měl na sobě našité cirkusové kamínky takové ty laciné co se dávají na poutích na dětské prstýnky :D což bych od značky která je prý udajně kvalitní německá značka nečekala :) Potom jsem si objednala jejich bestseler tričko s bolerkem a na zádech s krajkou,no přišlo mi s černým flekem na břiše takže proběhla výměna ale odeslali mi tričko které má na rukách našité křivě švi takže ho nemohu nosit někam na párty ale jen na nákup protože to opravdu vypadá hrozně plus je ušité z laciného muchlavého elastanu,na to že tričko stojí skoro 600kč bych čekala bavlnu :) Ted před 2 týdny jsem si objednala jejich sexy tričko s průstřihy,na modelce samozřejmě vypadalo nádherně a sněhově bílé.To co mi přišlo byl prostě hnus!!!! za 567kč kus hnusneho zažloutleho hadru které se dole páralo a mělo světle hnědý flek :/ takže jsem ho vracela a dnes mi přišli peníze na učet samozřjmě že poštovné mi nezaplatili ačkoliv oni udělali chybu :/ Už od nich nic neobjednám a nedoporučuji!!!! Myslím že většina lidí jako já tu píše dobré recenze z duvodu nabidky slevy na další nákup ale opravdu je vše šito horkou jehlou a zlevneho hnusneho elastanu!!které má hodnotu tak 200kč u vietnamců

Doporučuju

Milá zákaznice,
    děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že jste s nákupem spokojená.
    Váš BELER fashion

• rychla doprava, rychla komunikace

Milá Andy,
    děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás potěšilo.
    Váš BELER fashion

• Komunikace na skvele urovni.Odepsali na email temer okamzite.

saty jsou moc hezke a padnou mi akorat.

Vážená zákaznice,
    velice děkujeme za Vaše milé hodnocení.
    Váš BELER fashion

Krásné zboží, obchod funguje, v případě vracení zboží peníze obratem vrací na účet, doprava zdarma. Baví mě to, doporučuji ;-)

Milá Tatjano,
    moc si vážíme Vaší recenze, udělala nám radost.
    Uděláme vše pro to, abyste byla se všemi nákupy u nás spokojena.
    Děkujeme.

• pekné šaty
    • priehľadný výber
    • nenašla som žiadne

šaty mi padli do oka na prvý pohľad
    skúsenosti vynikajúce
    doporučujem tento obchod všetkým, čo majú radi pekné veci

Milá Jani,
    děkujeme za Vaši recenzi, udělala jste nám radost.
    Doufáme, že i s příštím nákupem budete spokojená.