Zboží mi bylo doručeno do tří dnů, perfektně zabalené, spokojenost.

Rychlé jednání

super rychlé dodání

Nasla jsem zbozi,ktere nikde nemeli a navic-expresni dodani,do druheho dne!

• Komunikace na vysoké úrovni
    • Dobré ceny
    • Sortiment co se těžko shání maji

• Spolehlivost
    • Super komunikace

• Super komunikace

• Přehlednost nabízených produktů.

S obchodem jsem velmi spokojena. Každou mou otázku obratem zodpověděli a byli nápomocni.
    Za mně top!

Dnes je 30.3 stále nic nedošlo

• všechno funguje rychle a objednávka z domova mi vyhovuje

Velmi dobrá komunikace, vstřícnost, rychlá domluva.

• šířka sortimentu
    • flexibilita
    • komunikace

V 1. objednávce jsem opomněl přidat zubní nitě, takže jsem vytvářel další později. Prodejce mne sám kontaktoval s tím, že veškeré zboží bude společně v 1 balíčku.

• velmi slušní

Měli chybně naceněný produkt, který jsem si objednal. Obchod to pak slušně a omluvně zrušil, takže v pořádku.

• Rychlé vyřízení, osobní přístup, poradí telefonicky, je-li třeba

Ráda zde nakupují. Pro mě dostatečná nabídka možnosti osobního odběru. Osobní přístup.

• Objednávka mi byla emailem potvrzena, z mé strany částka uhrazena. Následující den jsem obdržela změnu objednávky, a že na ní pracují. Dalším emailem mi byla ( i přes můj telefonický i písemný nesouhlas) objednávka zrušena. Důvod: "Technickou chybou se zobrazila 50% sleva u některých produktů. Víkendová nákupní cena je tedy neplatná." Zajímavé, že jen u některých... Zákazník přece není povinen ani schopen zkoumat relevantnost nabídky ze strany prodávajícího. Pouze jsem zareagovala na nabídku a 50% sleva není zase nic tak výjimečného. Před pár dny jsem takto jinde koupila jiné zboží. Takže když je to nevýhodné, tak se prostě objednávka zruší a hotovo?!Je to neseriózní !

• Až po týdnu a mém dotazu jsem byla informována o tom, že se čeká na dodání zboží další 2 týdny.

Reakce obchodu BELdental

dovolte nám prosím reagovat na Vaše negativní hodnocení.
    Dne 31. 1. 2023 jsme Vás informovali, že Vaše objednávka 60 ks nevoskovaných zubních nití se zpozdí asi o 2 týdny, sami nemůžeme bohužel ovlivnit délku dodání výrobcem z Německa.
    Posléze dne 9.2.2023 jsme opět zaslali email, že výrobce dodávku zpozdil, protože tohoto specifického produktu je na trhu nedostatek. Náš zákaznický servis se Vás snažil telefonicky kontaktovat, ale bez úspěchu, a tak Vás s omluvou opět informoval o dalším zdržení objednávky emailem.
    Vyvíjíme maximální úsilí vyjít našim zákazníkům vstříc a je nám upřímně líto Vašeho negativního hodnocení ještě před samotnou dodávkou zboží.
    Jako omluvu za zdržení dodávky Vám bude přibalen dárek k nákupu.
    Děkujeme za pochopení.
    Zuzana z týmu BELdental