• objednané zboží přišlo třetí den, super ochota,neporušené!
    • Nikde jinde jsem se nesetkala s takovým výrobkem
    • a super cenou
    • Doporučila jsem sestřenici také velice spokojená

Nikde jinde jsem takový výrobek neohla koupit
    Zásilka došla do tří dnů
    Obchod jsem doporučila svým známým i na Moravu,též
    si objednali a i oni byli moc spokojení
    Ano,doporučujeme všichni velká spokojenost

• Naprosto luxusni spoluprace.Vcera jsem objednala,dnes mam zbozi doma.Obrovska pochvala.

Vynikajici

• Skvělé ceny
    • Bezproblémové jednání

Zboží dorazilo naprosto v pořádku, žádný problém nebyl :)

• Levné zboží
    • Zboží došlo v pořádku (neporušené)
    • nevím o žádných

objednala jsem kosmetický kufřík. Před par minuty dorazil. Nepoškozený, nový!!!!! Za tu cenu - poloviční než v jiných obchodech......Je to SUPER!!!!!!!

• Levné zboží
    • Zboží došlo v pořádku (neporušené)
    • Jediný obchod v ČR, který měl zboží, které jsem potřebovala

Zakoupila jsem zde zboží, protože nikde jinde po republice ho v žádném jiném obchodě neměli. Měla jsem obavy z jeho doručení, protože jsem četla recenze, že zboží z tohoto obchodu došlo poškozené, neúplné apod. Ale mně zboží došlo velmi rychle, neponičené, úplné a jsem s ním maximálně spokojená.

• Rychlé dodání - druhý den od objednání předali zboží přepravní společnosti PPL.
    • Příjemné ceny, jedny z nejlevnějších na internetu.
    • Neochota vystavit zboží z jejich e-shopu na aukru, kde mají též účet prodejce a kupující má zde větší záruku kvality a reklamace je snazší a jistější.
    • Když už jsem se odhodlal zakoupit rybářský stolek na jejich e-shopu, tak jsem byl ujištěn, že bude dobře zabalen a přijde v pořádku.
    • Sice přišel v pořádku, ale krabice byla potrhaná a co je nejhorší - přišel mi druhý z těch dvou nabízených stolků.
    • Objednaný měl být z kovu, přišel mi však druhý plastový.
    • Byl to dárek, takže na reklamaci se můžu vykašlat, ale nedoporučuji tento obchod!
    • A na e-shopu mají celkem malý výběr zboží, já jsem třeba zvyklý si objednat více věcí najednou, abych ušetřil na poštovném.

Důrazně doporučuji objednat zboží přes aukro.cz nebo trvat na vystavení nové aukce se zbožím, které má prodejce jen na e-shopu.
    Já jsem spěchal, takže jsem na vystavení aukce netrval.
    Rozhodně nedoporučuji nákup přes e-shop, přes aukro dle komentářů asi ano.

• levné ceny
    • přišlo zničené a použité zboží
    • na povrchu kovového kufříku vystouplé rýhy
    • zámek nejde zamknout
    • klíček se v zámku seká
    • oškrábané rohy
    • povrch přihrádek špinavý a ohmataný prsty
    • stopy a pach po cigaretách
    • ošoupaná spodní strana
    • uvnitř je roztrhaný povrch hlavní komory
    • špatná domluva
    • nezvedají telefon

Lákala mě nízká cena, ale to, že přijde použité zboží, mě zklamalo. Na webu je napsáno, že jde o e-shop, co nabízí nové zboží za nejnižší cenu na trhu. Chtěla jsem vyměnit zboží a dohodnout se na reklamaci - nereagují na e-mail ani nezvedají telefon.

Pokud si budete někdy odtud něco kupovat, radím, kupte přes aukro. Tam si prodejce nedovolí Vás nijak okrást a poslat Vám zničené zboží, jelikož by nerad dostal záporné hodnocení. Přes jejich e-shop beibei.cz Vás snadněji okrade a Vy nezmůžete nic.