• bez vysvětlení mi vzali tisíc korun
    • nulová snaha o domluvu, hrozné jednání
    • nekomunikují

POZOR, ZLODĚJI! Nekupujte si boty z jejich eshopu, nevrací peníze a nekomunikují.

Objednané boty jsem jednou doma nasadila a zjistila, že jsou malé. Ihned jsem je poslala v krabici nazpět, ale z eshopu mi po více než týdnu napsali, že mi strhnou 1000 Kč za užívání bot. Jako "důkaz" zaslali fotografii, kde je na světlé podrážce boty nalepený nějaký prach - asi tak jako když si vyzkoušíte botu na prodejně s obuví a můžete to otřít mokrým hadrem. Bota nebyla vůbec poškozená a úplně normálně si ji mohl jiný zákazník koupit - tady fotografie vložit nejde, ale dala jsem ji alespoň do Google recenze, klidně se jděte podívat.

Nikdy jsem se nedozvěděla, na co měly požadované náklady v hodnotě tisíc korun být. Na návrh, že zajistím očistění podrážky nebo zaplatím nižší částku, která podle mě mohla být s nějakým očištěním spojená, nikdy nereagovali. Rozhodla jsem se zahájit mimosoudní mediaci přes ČOI, abych zjistila více informací domluvila se na jiném řešení, ale i s touto institucí prodejce odmítl spolupracovat. Strašná služba, vůbec takové jednání nechápu, nulová ochota vysvětlit, za co si vzali tisíc korun. Prostě mi ukradli peníze.

Bez vysvětlení stornovali objednávku.

Doporucuji

I am still waiting for the shoes. I will have to cancel the order soon if I don't receive them.

Zboží, které bylo uvedeno, že je skladem, nakonec skladem nebylo.

Maximální spokojenost. Rychlé doručení. I když část zboží (2 ks hřebů do treter z 28) dorazilo v jiné velikosti, obchod urgentně vše napravil a poslal hřeby ve správné velikosti.

• super rychlé dodání zboží - druhý den po objednání.

• Velmi rychlé doručení

Vše proběhlo bez problému, rychle a spolehlivě. Maximální spokojenost.

Zboží přišlo opravdu rychle. Všechno bylo v pořádku.

• Kvalita

Spolehlivost

Nevýhoda; šest dnů jsem čekala,kdy mi zboží přijde nakonec jsem zavolala
    Výhoda;pán se omluvil a zboží mi přišlo do dvou dnů.

• Velice příjemný pán, který se mnou komunikoval.
    • Na mou objednávku zapomněli
    • Objednané zboží, které mi mělo dorazit do 5 dnů, bohužel neměli
    • Nebyla bohužel nabídnutá žádná jiná varianta

Mrzí mě to, protože jsem v Českém Těšíně kupovala spoustu věcí a byla s němi vždy spokojená.

• Neaktuální nabídka zboží

Celý proces od objednání až po doručení proběhl rychle a v pořádku. O jeden se akorát zpozdila dodávka ze strany Zásilkovny. Jinak v tomto případě naprostá spokojenost s obchodem.

• Rychlé doručení
    • Kvalitní zboží

• Skvělá komunikace
    • U hodinek měli stav "skladem" ale po potvrzení a zaplacení přišla informace že není skladem a datum dodání není znám

• Přehledný e shop, rychlé dodání.