• výběr zboží (6)
  • přehledný web (3)
  • nakoupil v obchodě behani.cz před 3 týdny

• Nekomunikují, boty došly rychle, ale každá vážila o 30 % více, než udávaná váha. Navíc na jedné se hned slouplo logo z jazyka. Na email přes 2 týdny nereagují.

• Široký vyber
    • Krásné ceny

• Vše ok doporucuji
  • nakoupil v obchodě behani.cz před 3 měsíci

• Vše ok
  • nakoupil v obchodě behani.cz před 3 týdny

Kompresní podkolenky jsem vrátila, protože mi byla doručena jiná velikost než jsem si objednala. Čekám, zda mi bude doručena správná velikost nebo vrácené peníze.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 2 týdny

HNUS

• nakoupil v obchodě behani.cz před 1 měsícem

• Výhodou jsou dobré ceny, celkový přehled a znalosti o běhání jako takovém
    • Nevýhodou je absence jakékoliv komunikace se zákazníkem,
    • měla jsem strach, že jsem se stala obětí podvodu, protože zboží bylo skladem a odezva obchodu o dohledání a termínu doručení nebyla žádná. Dokonce jsem poslala e-mailem potvrzení o uhrazení objednávky. Zdá se, že až po té bylo přikročeno k distribuci zboží. Nakonec bylo zboží dodáno, ale ta nejistota než k tomu došlo.

• Rychlost,cena.

• Rychlé doručení objednaných věcí
    • Kvalitní výrobky

• Rychlost, dobré ceny.
  • nakoupil v obchodě behani.cz před 1 měsícem

Bezvadné nakupování a rychlé dodání v tomto obchodě. ponožky byly určené jako dárek a mohu jen doporučit. bezvadná komunikace, rychlé dodání .

Kvalitní obchod

• nakoupil v obchodě behani.cz před 1 měsícem

Došlo k nedorozumění a zboží, které na eshopu bylo uvedeno jako skladem bohužel již nebylo k dispozici.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 1 měsícem

V minulosti jsem párkrát nakupovala na dobírku, zboží dorazilo,delší expedice, ale se zbožím nebyl problém. Nyni jsem zaplatila za zboží, prislo jim na ucet 14.1.kopii platby jim poslala, telefon je nedostupny , zboží bylo skladem, na email nereagují, zboží dosud ani zmínka o expedici od nich nedorazilo. Stále na něj čekám,má to byt dárek. Dnes je 23.1. Znepokojení,že nereagují. Poslední mail od nich 15,1, že se zboží připravuje. Platba proběhla v pořádku, kopii platby dostali.

Reakce obchodu behani.cz

Velice se omlouváme, platbu jsme na účte nedohledali, proto jsme Vám posílali výzvu k platbě opakovaně. Platbu jsem nyní spároval ručně a zboží hned odchází i s pěkným dárkem jako omluva za naše pochybení.

zajímavé slevy

Reakce obchodu behani.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu.

• ani po 14 dnech po zaplacení zboží nedošlo obchod nekomunikuje

Reakce obchodu behani.cz

Dobrý den, moc nás mrzí vzniklá situace. Ihned Vás budeme kontaktovat a celou situaci vysvětlíme.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 2 měsíci

Nákup bez jakýcholiv potíží .....

Reakce obchodu behani.cz

Děkujeme Vám za pěknou recenzi.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 2 měsíci

• Zboží jsem zaplatil a obchod nereaguje - ani na email, ani na telefon, zpočátku byl telefon nedostupný, nyní zvoní, ale nikdo nezvedá. Zkouším to několikrát denně. Nic zde nekupujte! Zaplatil jsem 2200kč a už dva týdny bez odezvy, přitom v minulosti jsem zde nakupoval bez problémů.
    • POZOR NA TENTO OBCHOD!!! PŘIJDETE O PENÍZE JAKO JÁ!!!

Jelikož to vypadá, že jsem přišel o peníze, budu problém eskalovat na ČOI a podniknu další nezbytné právní kroky.

Reakce obchodu behani.cz

Dobrý den, ihned jsem Vás jako majitel eshopu kontaktoval a celou situaci vysvětlil. Botky jsou již na cestě k Vám. Již jsme v plné sestavě a budeme dělat vše pro spokojenost všech zákazníků.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 2 měsíci

• Výborné ceny v rámci lednového výprodeje.
    • Široký sortiment.
    • Rychle dodání za příjemné ceny nebo i bez dopravného.
    • Nezaznamenal jsem žádnou nevýhodu.

Toto byl můj první nákup. Věděl jsem jaké boty chci - Mizuno Wave Rider 22 a cena byla pod 2 tisíce :). Dodání velmi rychlé do Zásilkovny v blízkém okolí mého pracoviště.

Reakce obchodu behani.cz

Děkujeme Vám za pěknou recenzi.

• nakoupil v obchodě behani.cz před 3 měsíci

Bohužel mi z obchodu přišlo úplně jiné zboží, než jsem si objednal. Komunikace s obchodem špatná. Jednu věc mi sice vyměnili, druhou mi po vrácení zrušili i přesto, že jsem se předem ptal, zda ji opravdu mají skladem k provedení výměny. O vrácení platby jsem se pak musel několikrát připomínat. Velmi mě to mrzí.