• Do dnešního dne mi nebylo zboží doručeno,dnes jsem zadala novou objednávku,ktera mebyla dosud potvrzena jako přijata.

Kondicionér měl úplně rozlámané víčko, nyní ho není jak zadělat ani postavit, aniž by nevytekl. Vzhledem k tomu, že balík byl důkladně vystlán papírem a úlomky jsem nenašla, zboží už muselo být baleno s poškozeným uzávěrem.
    A jako dárek měl být hřeben, ovšem ten přibalen vůbec nebyl...

Prodávají nekvalitní hřebeny pro strihani

Reakce obchodu Beauty Online CZ

děkujeme za Vaše hodnocení. Dovolili bychom si zareagovat na Vaše hodnocení. Ve Vašem případě se jednalo o reklamaci jednoho kusu hřebene, který jste na našem e-shopu zakoupila. Reklamaci jsme diskutovali přímo s výrobcem a nebyla uznána pro nevhodný způsob použití. Stříhací hřebeny, kam spadal i Váš reklamovaný typ, patří mezi velmi oblíbené a pozitivně hodnocené mezi kadeřníky po celém světe. Děkujeme za pochopení.

Tým Beautyonline.cz

Objednala jsem si zásilku ,která přišla ale neúplná, volala jsem, řekli, že pošlou a zatím nic nedorazilo.

Reakce obchodu Beauty Online CZ

za zdržení v odeslání chybějících vzorečků se omlouváme, vzorky byly odeslány, takže objednávka by měla být kompletní.

Tým BeautyOnline.cz

• Bylo napsáno, že při nakapu zboží, dostanu + dárek.
    • Zboží přišlo, bohužel bez dárku.

nedoporučuji

• nabízíte pět procent slevu na první nákup a nebyly mi odečteny tak výhoda to není
    • velmi předražený výrobek kupuji u jiné firmy a je o stokorunu levnější jelikož je momentálně vyprodán tak mi nic jiného nezbývalo

drahé výrobky

Reakce obchodu Beauty Online CZ

předpokládáme, že se jedná o produkt balzám Wonder, který zmiňujete. Už i tento produkt si můžete zakoupit v našem e-shopu za cenu srovnatelnou s cenou ostatních e-shopu.

Tým Beauty Online
    Výhradní distributor značek Framesi, Alissa Beauté, diego dalla palma, Parlux, Rica, Wonder