• Zatim se mi nikdo ohledne objednavky neozval

Prezentujete tady jako 3 vyrobky, které jsem si objednala ale na jeden se zapomněli a to je kolo. Vzhledem k tomu že to mám jako dárek předpokládám že se mi od vás někdo ozve kdy mi zásilka dorazí. Děkuji

Reakce obchodu beany.cz

Rádi bychom uvedli, že zákaznice si objednala kolo, u kterého je zcela zřetelně a zvýrazněně indikováno dodání 11.3. Je tedy pochopitelné, že jí k dnešnímu datu - 24.2. - nemohlo být ještě dodáno. Systémový email potvrzující objednávku byl odeslán.

Objednávka přijata, od té doby žádné info.

Reakce obchodu beany.cz

Zákazník si bohužel nevšiml, že objednává zboží, u nějž je zcela viditelně uveden termín expedice na duben 2021. Nespokojenost s faktem, že doručení neproběhlo bezprostředně po učinění objednávky, je tedy zcela neopodstatněná. Možnost objednat si kolo i v několika měsíčním předstihu (bez zálohy či platby) umožňujeme na přání zákazníků - chtějí mít jistotu, že kolo mají zamluveno a v době, kdy bude vyrobeno, se na ně "dostane". Poptávka bohužel stále převyšuje naše výrobní kapacity.

• Zboží zaplaceno 28.6.2019. Obchod objednávku zboží zrušil, protože zboží již nebylo dostupné. Obchod komunikuje výborně, ale peníze mi ani po několika urgencích doposud nevrátili (30.7.2019).