• Nedodržení termínu
    • Nedodržení dopravy

Děkujeme za hodnocení,

kolegyně Vám předem volala, že objednané zboží vzhledem k velikosti není možné doručit prostřednictvím České pošty.

Domluvili jste se na dodání přes PPL - paletovou přepravu, která je násobně dražší, přesto jsme po Vás žádný doplatek nechtěli.

S kolegyní jste se domluvil i na termínu dodání, ve kterém Vám zásilka následně dorazila.

Kolegyně Vám vyšla maximálně vstříc, což jste bohužel neocenil.

Petr Svítek
    jednatel
    bazeny-obchod.cz

• Především dobrá komunikace obchodu
    • Příhodné ceny
    • Dobré recenze
    • Sklad
    • Balíky nad 100kg posílají volně. Ne na paletách.

Velice dobrý obchod, který dobře komunikuje se zákazníky. Má dobré ceny a přehledné stránky.
    Pokud zapracuje na kvalitnějším odesílání a balení, nedá se mu nic vytknout. Potom mohu obchod jen doporučit

• krátká dodací lhůta
    • Tablety nebyly baleny v celofánu.
    • Zboží rozhodně nemělo deklarovaných 5 kilogramů, po zvážení mělo 4,3 kg včetně plastového kyblíku.
    • Uzávěr kyblíku byl poškozen - těžko odhadnout, ve které fázi cesty se část zboží ztratila. V každém případě se jedná o velmi nedbalé balení.

Krátká dodací lhůta, ale nejhorší způsob balení v internetovém obchodě, jaký znám. Obsah balení neodpovídal deklarované váze.

Reakce obchodu Bazeny-obchod.cz

Arcanu prodáváme od roku 1995 a ještě jsem se s tímto nesetkal. Pokud došlo během přepravy k otevření, mohlo dojít k vysypání tablet. Tablety jsou baleny po 5 ks do igelitových sáčků, které jsou uzavřené. Celý kbelík včetně materiálu váží 5,3 kg a balíme ho ještě do kartonu.

Žádám Vás, abyste se ozval na [email protected] nebo zavolejte do firmy 491 202 220, ať dáme celou záležitost do pořádku. Děkuji, Lukáč

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka.

• Levná chemie
    • Zatím jsem neobdržela účet, na který bych mohla zaplatit, prtože jsem zvolila platba předem.

Měla by být lepší komunikace s kupujícím, nevím, kdy chenie dorazí, už jsem chtěla nakoupit jinde

Reakce obchodu Bazeny-obchod.cz

Dobrý den, zálohovou fakturu jsme odesílali na váš email 2x. Ale bohužel byl uveden v objednávce chybný email respektivě překlep. V každém případě doporučuji ihned kontaktovat prodejce, pokud následující pracovní den neobdržíte informaci o platbě. Lukáč