• Rychlé doručení i příznivá cena

Rychlost, dobrá komunikace ,dobrá cena, stavět budeme až v květnu- tak uvidíme.

Rychlost, příznivá cena.

• spolehlivost

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

zákaznický servis

• Je dobře že funguje zasilkovnu.

Rychlost

zákaznický servis

• Velký výběr zboží rychlé jednání.

Super rychlost cena

spokojen

• Komunikace, cena

• Vyborne ceny
    • Kvalitni produkty
    • Dobra komunikace
    • Rychle vyrozeni objednavky

Super nakup. Kvalitni zbozi. Dobre slevy na cele sady prislusenstvi pro bazen.

rychlost

• Expresní dodání. Velká spokojenost

zákaznický servis

rychlost dodání, široká nabídka, co bylo objednáno to dodali

zákaznický servis

• vše bylo rychlé a v naprostém pořadku

obchod doporučuji

zákaznický servis

• Perfektní spolupráce s obchodem vše vyřízeno dle mých požadavků

zákaznický servis

Produkt ohodnotím až připravím bazén

• Sortiment, cena
    • Zatím nic