• Rychlý online obchod
    • Arogantní člověk na reklamaci

Dokud jen nakupujete, vše ok. Jakmile se věci pokazí a je třeba reklamovat, byť jste v právu, tak máte smůlu. Těžké dohadování, vyhrožují poplatky za skladné, tlačí na rychlost rozhodování.
    Trochu škoda.

• Zbozi dorazilo v poradku, plachta sedela
    • U kupovane pumpy maji v popisu vyslovne sdeleno, ze prechodka k nafouknuti kryciho polstare JE soucasti baleni. Ale tato chybi, na infolince bylo sdeleno, ze tato vubec neexistuje... zakazniku poradsi, jak umis!

Chybne uvedene informace u vyrobku, neupozorneni zakaznika na neexistenci prechodoveho dilu na trhu.

• arogantní pracovník reklamací
    • nemožnost domoci se reklamace

Dokud vše jde jak má a vy nakupujete je obchod velice ochotný. Když vám však prodají vadnou filtraci, jejíž nádoba praskne (evidentně vadný výrobek), oznámí vám pán z reklamačního oddělení, že ta nádoba co jste poslal zpět je alespoň 5 let stará, a že se jim snažíte vrátit nějaký váš starý výrobek, neuvěřitelné!!! Když se závada opakuje, už se ani neobtěžují komunikovat, pouze napíší, že je reklamace neuznána.
    Nakupujte zde obezřetně a s možností reklamace nepočítejte!

• Plech k bazénu nevycházel do lišt takže jsme museli převrat díry na spoj
    • Folie byla až moc velká, jak kdyby k bazénu co je o 40-50cm větší v průměru
    • Vadná folie, na jednom místě díra ve spoji cca 5cm, takže nám vytekl kubík vody než jsme našli a vyřešili

Nedoporučuji, příští bazén budu určitě objednávat u jiného prodejce

• Rychlost dodání,jednání prodavačů,super přístup,poradí..pomůžou.Nemám absolutně výhrady nebo připomínky

Rychlost,jednání,cena,přístup..Mám bazén třetí sezonu,používám solinátor,takže žádná chemie,paráda.
    Loni jsem měnil hadice za potrubí(je to líbivější) a opět super rychlost dodání a přístup.Doporučuji.
    Dušan.

• Objednávka rychle vyřízena

Vse v naprostem poradku

velmi dobré

• solehlivos

Nakupuji přes internet poměrně často, ale tak rychle vyřízenou objednávku jsem ještě nezažil. Děkuji.

• Dobré ceny
    • blízko bydliště
    • umí poradit
    • Platby kartou vázly, musel jsem přijít až následující den, kdy to fungovalo

• rychlá reakce, domluva, dodání

ok

vše proběhlo v naprostém pořádku, dodací lhůta velmi rychlá, což velmi oceňuji, zboží super.

• Velmi rychlé, spokojenost.

rychlost, vše bez problémů

Široká nabídka, dobré ceny...

• Rychlost, velká zásoba skladem

Velice vstřícné jednání. Nemám njemenší připomínku.

• Kvalita
    • Rychlost doručení