• Velký výběr zboží za slušné ceny

Na doporučení syna, který již zde nakupoval, jsem prohlédl nabídku a našel jsem přesně to, co jsem potřeboval - NB pro vnučku, určený pro distanční výuku. Také oceňuji komunikaci s obchodem.

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc Vám děkujeme za pěknou pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen. Snažíme se stále zdokonalovat a hlavně tu být pro Vás - naše zákazníky. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu :)

• Ochota, odbornost, rychlost

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme Vám za velice milou recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup :)

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

• Rychlé doručení a perfektní stav výrobku.

Reakce obchodu BazarCom.cz

velmi děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu :)

• super zabalené

Reakce obchodu BazarCom.cz

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Váš nákup a za vaší recenzi :) Budeme se těšit na Váš další nákup :)

• Zboží skladem
    • Rychlé doručení
    • Dobře zabaleno!

Naprostá spokojenost. Zboží skladem Rychlé doručení Dobře zabaleno! Koupil jsem notebook v perfektním stavu a to byla kategorie B takže si nedovedu představit kategorii A. Děkuji za obchod!

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vaší celkové spokojenosti s nákupem :)

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

• výborná a milá komunikace prodejce
    • rychlost vyřízení objednávky

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

• rozumí tomu, co dělají
    • je na ně spoleh
    • pokud se něco dohodne, tak drží slovo
    • jsou vstřícní
    • mají zkušenosti

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc Vám děkujeme za pěknou pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen :) Budeme se těšit na Váš další nákup :)

• rychlé jednání
    • možný odkup protiúčtem

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Váš nákup a za vaší recenzi, kterou jste nám zanechal.
    Přejeme příjemný den a těšíme se na Vaše případné další nákupy u nás.
    S pozdravem, team BazarCom.cz

• Já jsem spokojen

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vaší celkové spokojenosti s nákupem. Budeme se těšit na Váš další případný nákup.

výhodný nákup,zatím spokojenost

Reakce obchodu BazarCom.cz

Mockrát Vám děkujeme, za nákup v našem obchodě.
    Doufáme, že jste s naším e-shopem spokojeni a v budoucnu nás opět vyhledáte.

Přejeme pěkný den,
    s pozdravem, team BazarCom.cz

Vše v naprostém pořádku , mohu všem doporučit.

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za čas, který jste věnoval vyplněním recenze a budeme se těšit na další objednávky :)

Pěkný den přejeme, team BazarCom.cz

Ani jsem nečekala notebook v tak zachovalém stavu. Zboží mi přišlo luxusně zabalené nejméně do 20m ochranné bublinkové fólie spolu s nabíjecím zařízením. Rychlost nabíjení notebooku je super, klávesnice super při psaní BP, notebook používám na školní účely a nemohu si ho vynachválit, moc děkuji.

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

Nakupovali jsme zde opakovaně. Velká spokojenost s komunikací. Velmi dobře poradili, počítač byl připravený k okamžitému použití.

Reakce obchodu BazarCom.cz

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Váš nákup a za vaší perfektní recenzi :) Udělala nám opravdu radost.
    Budeme se těšit na další objednávky :)

Pěkný den přejeme, team BazarCom.cz

• Jako vždy vše v naprostém pořádku

Reakce obchodu BazarCom.cz

velice Vám děkujeme za stoprocentní hodnocení a samozřejmě i za Váš nákup zboží. Budeme se těšit na Váš další případný nákup :)

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

• Super komunikace, děkuji.

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme Vám za perfektní recenze a za nákup :) Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a budeme se těšit na Váš další nákup :)

• Přehlednost stránek
    • Velmi dobre ceny

S obchodem jsem byla velice spokojena.Urcite jsem zde nenakupovala naposledy.
    Nejvíc mě překvapilo když mi asi po týdnu zazvonil telefon a pan na druhem konci se mě ptal jestli jsem s ntb spokojena a jestli je vše v pořádku .
    Takže za mě super.

profesionální přístup, rychlost

Přejeme Vám pěkný den, team BazarCom.cz

• Skvělá komunikace, perfektní odhad toho, co zákazník potřebuje, rychlé dodání, kompletní servis, služby navíc, instalace nejpoužívanějších programů ověřených uživateli, kvalitní zboží v perfektním stavu

Naprosto dokonale a nedobytně zabaleno, moc děkuji za nalepení vzkazu pro dopravce na balík.

přehled.ceny

Reakce obchodu BazarCom.cz

velice Vám děkujeme za stoprocentní hodnocení a samozřejmě i za Váš nákup zboží. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu.

• Příznivé ceny

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme Vám za velice milou recenzi a budeme se těšit na Váš další nákup :)