• Při zjištění problému s velikostí HDD obratem vyřešeno slevou - peníze obchodem odeslány ihned.
    • Spousta reálných fotografií u jednotlivých nabídek.
    • Mezi dopravci je i levná Zásilkovna.
    • Plomba na notebooku, která podmiňuje záruku. Bez ztráty záruky nelze dle obchodu vyměnit / doplnit HDD, RAM, baterii, což jsou normálně uživatelsky přístupné komponenty.
    • K notebooku dodán adaptér, který funguje jen přes přiloženou dokovací stanici, ke které ale nebyl dodán propojovací datový kabel (nepraktické pro přenášení). Budu tedy muset dokoupit jiný napájecí adaptér a kabel k dokovací stanici.
    • Nepočeštěná klávesnice.

• Dobrá poloha v Praze.

Obchod byl velmi vstřícný při požadavku na změnu konfigurace notebooku. Komunikace rychlá a ochotná. Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku, stav odpovídal popisu... Jsem spokojený

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc si vážíme Vaší výborné recenze a také bychom Vám chtěli poděkovat za nákup našeho zboží. Jsme rádi, že vše proběhlo hladce a budeme se těšit na Váš další nákup :)

Pěkný den přejeme, tým BazarCom.cz

Příjemná komunikace, ochotné vystupování.

Reakce obchodu BazarCom.cz

chtěli bychom Vám moc poděkovat za Váš nákup a samozřejmě i za vaší perfektní recenzi. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a k Vaší spokojenosti. Budeme se těšit na Vaši případnou další návštěvu.

• rychlost, soliudní zboží

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za vaší recenzi, kterou jste nám zanechal. Přejeme příjemný den a těšíme se na Vaše případné další nákupy u nás.
    S pozdravem, tým BazarCom.cz

• široký výběr
    • dobré ceny
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, kterého si velice vážíme a a těšíme se na Váš další nákup.

s pozdravem, tým BazarCom.cz

• výběr, cena, operativní komunikace

mohu jenom doporučit

Reakce obchodu BazarCom.cz

Mockrát Vám děkujeme, za nákup v našem obchodě. Doufáme, že jste s naším e-shopem spokojen a v budoucnu nás opět vyhledáte.

s pozdravem, tým BazarCom.cz

• Rychlá a vstřícná komunikace. Vše vyřízeno k plné spokojenosti.

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Snažíme se stále zdokonalovat a hlavně tu být pro Vás - naše zákazníky. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu :)

• rychlá dodávka
    • snad nic...

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Velice si vážíme Vaší celkové spokojenosti s nákupem.
    Budeme se těšit na Váš další případný nákup.

Přejeme Vám pěkný den, tým BazarCom.cz

• Už mám od nich 2 NTB jeden herní a druhý pracovní a nemohu si stěžovat - dobrá i komunikace jak na jejich stránkách, tak po mailu.
    • Reálně jinak vypadající produkty než na fotografii, škrábance na šasi, chybějící šroubky, zlomený plast na šasi, velice snížená kapacita baterie- beru to dle poslední zkušenosti

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za Vaši recenze. Mrzí nás, že nejste celkem spokojený s nákupem.
    Ke každému notebooku jsou reální fotografie a podrobný popis závady. Vždy uvádíme stav produktu.
    U vámi koupeného notebooku byly jak v popisu tak na fotografiích vidět závady. Baterie byla otestována a funkční. Samozřejmě pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje můžete ho ze zákona do 14ti dnů vyměnit nebo vrátit, nemáme s tím žádný problém.

Přejeme hezký den, tým BazarCom.cz

• vše ok nemá chybu tento obchod

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc Vám děkujeme za pěknou pozitivní recenzi. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu :)

• Rychle dodání
    • Reálné foto produktu
    • Přesný popis
    • Ceny

Reakce obchodu BazarCom.cz

moc Vám děkujeme za pěknou pozitivní recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi spokojen :) Budeme se těšit na Váš další nákup :)

Přejeme Vám pěkný den, tým BazarCom.cz

Výborný obchod, doporučuji. Počítač funguje skvěle a výborná komunikace.

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme za čas, který jste věnovala vyplněním recenze a budeme se těšit na další objednávky :)

Pěkný den přejeme, tým BazarCom.cz

• Velký výběr počítačů všech značek za skvělé ceny

Musím pochválit personál obchodu. Mladý prodavač byl velice milý a ochotný. Rád tam opět zajdu.

Reakce obchodu BazarCom.cz

Mockrát Vám děkujeme, za nákup v našem obchodě. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu :)

s pozdravem, tým BazarCom.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlé, seriózní

Spokojenost

Reakce obchodu BazarCom.cz

Mockrát Vám děkujeme za perfektní hodnocení a za nákup v našem obchodě.
    Doufáme, že jste s naším e-shopem spokojeni a v budoucnu nás opět vyhledáte.

s pozdravem, team BazarCom.cz

Jsem maximálně spokojená. Koupila jsem kvalitní a notebook za skvělou cenu, bez poruch.

Reakce obchodu BazarCom.cz

Vaše úžasná recenze nás moc potěšila, a chtěli bychom Vám tímto poděkovat za Váš uskutečněný nákup. Budeme rádi, vyberete-li si náš obchod i v budoucnu.
    Přejeme Vám pěkný den, tým BazarCom.cz

• výběr, cena, rychlost dodání

Reakce obchodu BazarCom.cz

Vaše skvělá recenze nás moc potěšila a chtěli bychom Vám také poděkovat za Váš nákup. Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme moc rádi, když náš e-shop v budoucnu opět navštívíte.

• rychlé odeslání
    • super ceny

Narozdíl od eshopu Pasetafone, kde jsem týden čekal na objednané zboží a kdybych se nepřipomněl, tak se mi ani neozvou - tady v BazarCom bylo vše bleskové. Chválím :)

Reakce obchodu BazarCom.cz

Dobrý den, velice Vám děkujeme za stoprocentní hodnocení a samozřejmě i za Váš nákup zboží. Budeme se těšit, zda si nás vyberete i v budoucnu.
    Přejeme Vám pěkný den, tým BazarCom.cz

Velká spokojenost, perfektní přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu BazarCom.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a doporučení. Budeme se těšit na Váš další nákup :)