• Rychlá reakce,dobrá komunikace.

• Rychlé zaslání, bezpečně zabaleno.
    • Bez výhrad

Vše fungovalo jak má být!

velmi rychlá doba dodání... zrovna když se to nehodilo :-) potřeboval jsem ještě navíšit objednávku ale už byla u přepravce....

• Velmi rychlé jednání, zboží došlo do dvou dnů.

Vše proběhlo velmi rychle a k mé plné spokojenosti. Vždy jsem byl informován o tom jaký bude další krok.

Výhoda - zboží skladem bylo opravdu skladem. Nakupuji na netu a často se mi stává, že zboží skladem teprve objednávají. Tady ne. Vše bylo doručený za dva dny. Děkuji.

• Obchod samotný je v pohodě, komunikace bez problémová
    • Asi špatně informoval o dodací době

Pokud budu hodnotit obchod a zboží - na jedničku. O zboží jsem potřeboval několik informací, které nevěděli hned zjišťovali. Informace o produktu dostačující.
    Co byl problém, že se jednalo o nadrozměrnou zásilku cca. 70kg, u České pošty poštovné za 1200,-. OK, co nadělám. Přišla informace, kdy je zboží odesláno a že má do 24 hodin dorazit. Takže druhý den dovolená a čekání. Třetí den také nic, čtvrtý den sobota až v 15:40 přivezeno. Vyplýtvaná dovolená zbytečně. Chtěl jsem službu reklamovat, protože za 1200,- čekat 3 dny je děs, bylo mi řečeno, že nadrozměr nemá garantovaných 24 hodin... Tak proč mi to psali tedy? Nicméně pošťák se nebránil tomu, že to měli dovézt už ten druhý den, jen prostě mají málo lidí.
    Obchodu jsem tedy doporučil buď upravit informace zasílané o přepravě, nebo změnit dopravce (volil bych to druhé).

• Přehledná nabídka, skvělá komunikace, rychlé dodání. výborná kvalita.

Doporučuji !!

Objednávka byla obratem vyřízena, vše k plné spokojenosti - obchod doporučuji.

• nekorektnost - předem zaplacené zboží poslali viditelně mechanicky poškozené,což vnímám jako vědomé poškození zákazníka.

Objednala jsem do výlohy obchodu vánoční osvětlení s dopravou za téměř 500,-Kč. ZBOŽÍ BYLO VIDITELNĚ MECHANICKY POŠKOZENÉ, COŽ BY PŘI JEHO ZBĚŽNÉ KONTROLE PŘED ODESLÁNÍM ODHALIL I LAIK.
    Obchod má na vyřešení reklamace 30 dní a ačkoli slíbili po telefonu a DRUHÉM emailu řešení do týdne, už jim nevěřím ani slovo.
    Řeším opravou odborníkem ZA SVÉ a obchod NEDOPORUČUJI!
    Doprava poštou - další problém. Úprava data dodání nefunguje, nikdo včas zadané změně nevěnuje pozornost.

Reakce obchodu Bavsedoma.cz

Vážená paní, rádi bychom se Vám omluvili za způsobené komplikace. I přes veškerou snahu se bohužel někdy mezi zbožím od našeho dodavatele objeví vadný kus. Ujišťujeme Vás, že Vaše reklamace bude vyřízena v nejkratší možné lhůtě a že včas obdržíte bezvadné zboží.
    K Vašim výhradám ohledně dopravce: kromě České pošty si můžete jako dopravce zboží od nás zvolit i GLS a zmiňovaným problémům se tak vyhnout. S pozdravem Bavsedoma.cz